05.02.2015. 18:00
Latvijas sieviešu tenisa izlase šodien Budapeštā aizvada otrās kārtas maču Federācijas kausa Eiropas/Āfrikas zonas 1. grupā, tiekoties ar Horvātiju. Dārta Elizabete Emuliņa pirmajā vienspēlē ar 2:6, 0:6 piekāpās Anai Konjuhai.

Dārta Elizabete Emuliņa otro dienu pēc kārtas aizstāj mūsu pirmo numuru Diānu Marcinkeviču, kura savainojuma dēļ tiek taupīta grupas svarīgākajam mačam – rīt pret Izraēlu. Emuliņai izdevās nospēlēt divreiz labāk nekā vakar pret Elisonu van Ujtvanku, kura izdevās atņemt tikai vienu geimu.

Pirmo reizi sacenšoties ar Top 100 spēlētāju, Emuliņa jau pirmajā geimā pieļāva divas dubultkļūdas, ļaujot Anai Konjuhai tikt pie agra breika. Latvijas tenisiste pirmo geimu uzvarēja, kad bija iedzinējos ar 0:4, drīzumā sekoja arī otrais geims.

Visā mačā bija vēl tikai viens geims, kurā Emuliņai bija geimpunkts. Dārta Elizabete zaudēja cīņas pēdējos septiņus geimus, bet abus uzvarētos geimus izdevās iegūt, pateicoties labai servēšanai – Konjuhai bija problēmas ar serves atsišanu pretinieces laukuma pusē.

Otro dienu mačs pret vienu no grupas Top 2 favorītēm sākts ar sagrāvi. Otrajā vienspēlē arī šoreiz cerības uz Aļonu Ostapenko, kura sacentīsies ar Donnu Vekiču.Valmiera FC, SIA Rubene, Nākotnes 5-12, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4227
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties