12.07.2015. 15:59
34 gadus vecais spāņu vārtsargs Ikers Kasiljass emocionālā preses konferencē svētdien atvadījies no "Real" kluba un līdzjutējiem, lai jau drīzumā pievienotos portugāļu vienībai "Porto".

Atgādinām, ka pēc vairāku nedēļu ilgām spekulācijām un baumām, sestdien tika apstiprināta ilggadējā Madrides "Real" vārtsarga Ikera Kasiljasa pāreja uz aizvadītās sezonas Portugāles vicečempioni "Porto". Teju 25 gadus madridiešu rindās pavadījušais spānis ar asarām acīs svētdien preses konferencē pateicās "Real" līdzjutējiem un pašam klubam, kurā futbolists aizvadījis visu līdzšinējo profesionāļa karjeru: "Šodien esmu šeit ieradies, lai atvadītos, it sevišķi no faniem. Sākot ar sestdienu es vairs neesmu "Real" spēlētājs, bet gan "Porto"."

"Pārejai uz "Porto" bija vairāki iemesli," turpināja Ikers. "Pirmkārt, komandas treneris ir patīkami satraucies par manu pievienošanos komandai. Otrkārt, "Porto" organizācijas izrādītā lielā interese par mani. Darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai attaisnotu uz mani liktās cerības, un palīdzēšu klubam izcīnīt cik vien daudz trofejas iespējams."

Emocionālā runā Kasiljass uzsvēra "Real" lielo lomu spēlētāja dzīvē, kā arī vēlējās, lai līdzjutēji viņu atceras nevis kā vārtsargu, bet gan kā "labu cilvēku": "Klubs man ne tikai iemācīja, kā ir būt sportistam, bet gan arī cilvēkam. Esmu daudz ko ieguvis no saviem treneriem, viņiem ir bijusi liela loma manā karjerā un dzīvē."

Nobeigumā Ikers vēlreiz pateicās komandas līdzjutējiem: "Pateicos faniem par bezierunu atbalstu gadu gaitā, par palīdzību grūtos un labos brīžos, par palīdzīgas rokas sniegšanu, kad man vajadzēja kādu, kas mani pieceļ kājās. Nevēlos palikt jūsu atmiņās kā slikts vai labs vārtsargs, bet gan kā vienkārši labs cilvēks. Paldies! Milzīgs paldies! Mēs vēl tiksimies!"

Izmantotie resursi:Goal.comget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties