31.07.2015. 14:39
Aizvadītajā svētdienā, 26.jūlijā, paralēli III Latvijas čempionāta posmam motokrosā, Viļakā norisinājās unikālās LČMX Minivelokrosa sacensības. Tās pulcēja paprāvu skaitu dalībnieku, katram tiekot pie vērtīgām „Pūres šokolādes" balviņām, medaļām un kausiem, ko pasniedza pats Pasaules čempionāta blakusvāģiem līderis – Kaspars Stupelis.

Viļakas „Baltā Brieža” malā jau sestdienas rītā tika ierīkota unikāla trase Minivelokrosa braucējiem. To jau no pirmās sacensību dienas varēja iemēģināt ikviens bērns, kura īpašumā ir velosipēds bez pedāļiem, ko nereti tautā dēvē par „Dip-Dap”. Bērni tika dalīti divās dalībnieku grupās – vecumā līdz 3 gadiem un vecuma grupā no 3 līdz pieciem gadiem. Kopskaitā šajās sacensībās pieteicās 12 dalībnieki, tādēļ svētdienas finālbraucienos, kas norisinājās motokrosa sacensību starplaikā, bērni tika iedalīti mazākās grupiņās pa trīs.

Lielākajā grupiņā bērni bija ļoti koncentrējušies uz sacensībām un pārsteidza ar ļoti labu sniegumu nebūt ne vienkāršajā trasītē. Lielāko prieku skatītājiem noteikti sagādāja mazās dāmas uzvara grupiņā līdz 3 gadiem, kas parādīja, ka divu riteņu sports nav tikai priekš puikām. Sacensības norisinājās ļoti patīkamā gaisotnē, bērniem izbaudot iespēju beidzot sacensties arī pašiem, ne tikai vērot notiekošo trasē. Ļoti novērtējam atsaucību arī no bērnu vecākiem, kuri ar saviem mazajiem ķipariem bija kopā no starta līdz finišam, lai, skrienot gar trases malu, ik brīdi sūtītu uzmundrinājuma vārdus.

Bērni tika apbalvoti pēc MX2 klases apbalvošanas, kāpjot uz goda pjedestāla. Turklāt unikālās balviņas – īpaša dizaina medaļas, saldumus un pirmajam trijniekam arī kausus – pasniedza neviens cits, kā Pasaules čempionāta blakusvāģiem līderis un divkārtējais čempions – Kaspars Stupelis.

Sakām ļoti lielu paldies Kasparam Stupelim un Etjēnam Baksam par atsaucību, liels paldies arī vecākiem, kuri azartiski juta līdzi mazajiem sportistiem un „Pūres šokolādei”, kas sponsorēja lieliskās un vareni gardās balviņas.

Foto autors: Andris ZelčsR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties