23.01.2017. 09:26

ELVI florbola līgas sievietēm komanda "Rīgas Lauvas" ar Moniku Džiguri uzbrukuma smailē pagājušajā mēnesī aizvadīja divas spēles, vienā no tām tiekot pie uzvaras. Rīdzinieces viesos ar 6:5 pārspēja "Ķekavas Bulldogs" florbolistes (Džigurei 4 (3+1) punkti un labākās spēlētājas balva), kā arī ar 4:9 piekāpās otram galvaspilsētas klubam - FK "NND" (Džigures kontā viens gols). Monika Džigure, kas šosezon piedalījusies tikai astoņās savas komandas spēlēs, ar 15 (12+3) punktiem ir trešā rezultatīvākā. Tik pat labi gan neveicas viņas klubam "Rīgas Lauvas", kas šomēnes piedzīvoja divus zaudējumus, tāpēc turnīra tabulā ar deviņiem punktiem atkāpās uz pēdējos vietu.

Arī ELVI florbola līgas vīriešiem komanda FBK "Valmiera" ar Matīsu Salmiņu sastāvā decembrī aizvadīja divus mačus, bet uzvarēja abos. Valmierieši savā laukumā ar 14:8 sakāva "Ķekavu" (Salmiņam 3 (2+1) punkti), kā arī ar 9:6 pārspēja Stalbes "Pārgauju" (Salmiņam "hat-trick"). Matīss Salmiņš šosezon piedalījies visās 17 savas komandas spēlēs, sakrājot 25 (15+10) rezultativitātes punktus, kas ir ceturtais labākais rādītājs savā klubā. Valmieras komandai šosezon jau 31 punkts un 4. vieta turnīra tabulā, turklāt valmierieši nekautrējas "mīt uz papēžiem" titulētajam Cēsu klubam "Lekrings", ko pēdējā tikšanās reizē sagrāva ar 8:0.

MY FLOORBALL

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties