17.01.2016. 22:32
Šovakar abās ELVI florbola līgā sievietēm notikušajās spēlēs savā laukumā uzvaru svinēja Rīgas komandas: FK "NND" ar 8:3 sagrāva "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, bet "Rīgas Lauvas" ar 11:2 sakāva LiepU.

Tikai vakar "Ķekavas Bulldogs" un FK "NND" spēkojās Ķekavā, tur uzvaru ar 5:2 svinēja buldodzes. Šovakar Rīgas Olimpiskajā sporta centrā rezultātu pirmā perioda izskaņā atklāja mājiniece Ieva Priede (1:0), bet spēles vidū pēc ķekavietes Ingas Ameteres metiena bija neizšķirts - 1:1. Īsā laika sprīdī abas komandas vēl apmainījās ar precīziem metieniem (2:2), bet vēl līdz otrajam pārtraukumam FK "NND" izvirzījās vadībā ar 4:2. Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieču pārsvars sasniedza pat sešus vārtus (8:2), bet pēdējais precīzais metiens šajā mačā tomēr padevās Ķekavas komandai - 3:8.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām atzina divu vārtu autori Ilzi Justamenti, Mārai Stapkēvičai 3 (1+2) punkti, bet pa četriem punktiem savāca Ieva Priede un Linda Austruma. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma Sabīne Ozoliņa, kura pie rezultativitātes punktiem šoreiz netika, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Inga Ametere. FK "NND", pateicoties šīsdienas uzvarai, ar 20 punktiem turnīra tabulā saglabāja trešo pozīciju.

Pie "Rīgas Lauvām" šovakar viesojās LiepU florbolistes, bet mājinieces neizrādījās no tām viesmīlīgākajām. Lai arī spēles rezultātu jau 1.minūtē atklāja liepājniece Linda Jēgere (1:0), Rīgas komanda vēl pirmā perioda laikā pēc Lindas Dadajevas un Monikas Džigures metieniem izvirzījās vadībā ar 2:1. Pēc otrās trešdaļas laukuma saimniecēm bija četru vārtu pārsvars (5:1), bet pēdējā perioda viešņas tika burtiski sagrautas - 11:2.

Par labāko spēlētāju starp rīdziniecēm tika atzīta Ieva Ločmele, kurai 3 (1+2) punkti. Tieši tikpat daudz punktus savāca arī Liene Krauja un Anna Ankudinova, bet rezultatīvākā ar pieciem vārtu guvumiem bija Monika Džigure. Labākās spēlētājas balvu Liepājas komandā saņēma Una Zboroveca, kura ar rezultativitāti gan neizcēlās. "Rīgas Lauvas" pēc šīs uzvaras ar 17 punktiem turnīra tabulā joprojām ieņem 4.vietu.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties