20.02.2015. 14:30
Šovakar pulksten 21:00 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā ar pirmo ceturtdaļfināla sērijas maču starp komandām "Rīga" un "Lielvārde" startēs ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēļu turnīrs. Kā jau iepriekš tika solīts, visas izslēgšanas spēles tiks translētas interneta TV tiešraidē.

Jau ceturtdaļfinālā nūjas krustos divas iepriekšējās sezonas pusfinālistes - "Rīga" un "Lielvārde". Lielvārdieši pirms gada iekļuva arī finālā, kur sērijā līdz četrām uzvarām ar 1:4 atzina "Cēsu alus/Lekringa" pārākumu. Rīdzinieki mazajā finālā spēkojās ar "Mogo-RTU/Rockets", kam piekāpās ar 4:7.

Šosezon regulārajā turnīrā nedaudz labāk veicās Rīgas florbolistiem, kuri regulārajā turnīrā izcīnīja 52 punktus un ierindojās 4.vietā. 5.vietā ar 48 punktiem finišēja pašreizējie Latvijas vicečempioni lielvārdieši. Savstarpējās spēlēs komandas panākumus dalīja uz pusēm – Lielvārdē ar 8:6 uzvarēja rīdzinieki, bet Rīgā ar 6:5 pārāka bija "Lielvārde". Individuāli nedaudz labāk veicās "Rīgai", kuras sastāvā ir regulārā turnīra rezultatīvākais spēlētājs Toms Bitmanis, kuram šosezon 71 (36+35) punkti. Viņa komandas biedram Alvim Dālem 57 (32+25) punkti, Edijam Hammeram 45 (29+16) punkti. No trim rīdzinieku vārtsargiem vislabākā statistika ir Edgaram Jemeļjanovam, kurš ar 83.74% ir trešais labākais visā līgā. Starp lielvārdiešiem rezultatīvākais līdz šim bijis Aivis Kusiņš ar 60 (29+31) punktiem. Tomam Akmeņlaukam 54 (33+21) punkti, bet Artim Savinam 49 (23+26) punkti. Lielvārdes komandas vārtsargs Mārtiņš Mednis neitralizējis 83.46% metienu – tas ir ceturtais labākais rādītājs līgā.

FK "Rīga" jau regulārā turnīra gaitā mērķtiecīgi gatavojās izslēgšanas spēlēm, piesaistot un iespēlējot vairākus labus florbolistus no citām komandām (Jāni Belasovu, Jāni Liepu un Gintu Klēģeru). "Lielvārde" iztika ar tiem resursiem, kas tai bija, salīdzinoši daudz ļaujot spēlēt pamatsastāva tuvākajām rezervēm. Lielvārdiešu būtiskākais pastiprinājums, kas var nospēlēt ļoti svarīgu lomu, ir treneru korpusā – pie komandas stūres atgriezies Iļja Nazarovs, kurš pērn "Lielvārdi" aizveda līdz sudraba medaļām.

Spēles tiešraide: ŠEIT

Izmatotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...



LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties