21.12.2017. 22:23

Maskavas CSKA pirmajā mačā pēc izlašu pauzes iztika bez Krievijas izlasē spēlējošajiem hokejistiem, ar 3:1 uzvarot “Traktor”. Šoreiz izlases spēlētāji atgriezušies ierindā, taču maskavieši cieta neveiksmi, pārtraucot 12 uzvaru sēriju.

CSKA spēles sestajā minūtē atklāja rezultātu pēc Kirila Petrova metiena. Otrajā trešdaļā turpinājās līdzīga spēle, kurā veiksmīgāki izrādījās viesi. Vispirms Voiteks Voļskis ar metienu skaitliskajā vairākumā atzīmēja savu atgriešanos “Metallurg” rindās, bet pēc tam izcēlās Mets Elisons, izvirzot viesus vadībā un gūstot savus 150. vārtus KHL. Trešajā periodā CSKA palielināja spiedienu uz vārtiem, taču “Metallurg” to izturēja, mača galotnē divas reizes raidot ripu tukšajos CSKA vārtos, panākot uzvaru ar 4:1.

Jaroslavļas “Lokomotiv” savā laukumā ar grūtībām pieveica Minskas “Dynamo”. “Lokomotiv” spēles gaitā divas reizes izvirzījās vadībā, taču minskieši abas reizes prāta izlīdzināt rezultātu. Uzvaru laukuma saimniekiem nodrošināja Andreja Loktionova vārtu guvums trešās trešdaļas vidū (3:2).

Helsinku “Jokerit” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā piekāpās Jekaterinburgas “Avtomobilist” (2:3). Pirms divām dienām “Jokerit” tikai pēcspēles metienu sērijā pieveica Arta Ābola un Viktora Ignatjeva trenēto Toljati “Lada”. Mačā pret “Avtomobilist” somu klubs divas reizes izvirzījās vadībā, taču viesi trešās trešdaļas sākumā panāca 2:2, bullīšos tiekot pie panākuma.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...