20.06.2015. 07:47
Aizvadītajā naktī ''Copa America'' turnīra A grupā norisinājušās noslēdzošās trešās spēles. Čīle ar 5:0 sagrāva Bolīvijas izlasi, kura, neskatoties uz zaudējumu, saglabāja otro vietu grupā. Otrā grupas mačā Ekvadora nosargāja 2:1 uzvaru pret Meksiku.

Nakts pirmajā spēlē savā starpā tikās Ekvadora un Meksika. Labākas iespējas iekļūt labāko astoņu komandu skaitā pirms spēles bija meksikāņiem, kuri bija iekrājuši divus punktus (0:0 pret Bolīviju, 3:3 pret Čīli). Ekvadora abos mačos bija zaudējusi, sniedzot Bolīvijai pirmo uzvaru ''Copa America'' turnīrā pēc 19 gadu pārtraukuma (2:3), tāpat atzīts Čīles pārākums - 0:2.

Ekvadorai ar uzvaru bija iespēja nodrošināt trešo vietu, taču zaudēt nebija ko, kas ļāva spēlēt brīvi un daudz veidot uzbrukumus. Lai arī bumbas kontrolē spēle bija līdzīga, noslēguma fāzē biežāk nonāca Ekvadora. 26. minūtē Millers Bolanoss pēc saspēles ar partneri iesita bumbu tukšos vārtos - 1:0. 57. minūtē Meksika paši sagādāja momentu pretiniekiem, kļūdoties savā laukuma pusē - uzbrukuma noslēguma Bolanoss lieliski piespēlēja Enneram Valensijam, kurš trieca bumbu vārtu tīklā (2:0). Septiņas minūtes vēlāk Meksika pēc stūra sitiena veiksmīgi tika pie 11 metru soda sitiena, kuru realizēja Rauls Himeness, taču uzvaru Ekvadora vienalga nosargāja (2:1).

Otrā spēles grupas līdere uzņēma pārsteiguma autori šajā turnīrā Bolīviju. Jau trešajā minūtē Eduardo Vargass soda laukumā eleganti atmeta bumbu Čārlzam Aranguisam - 1:0. 37. minūtē Čīle noorganizēja ātru pāreju uzbrukumā, un Aleksis Sančess no metriem 13 līdaciņā ar galvu sita bumbu tālajā stūrī (2:0). Otrajā puslaikā čīlieši guva vēl trīs bezatbildes vārtus un svinēja graujošu uzvaru ar 5:0 un ar septiņiem punktiem uzvarēja grupā. Arī Bolīvijas četri punkti izlasei garantējuši vietu ceturtdaļfinālā. Ekvadoras iespējas iziet no grupas kā vienai no divām labākajām trešajām vietām ir visai nelielas.