16.01.2014. 13:24

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pagājušās nedēļas nogalē Pasaules kausa posmā Sanktmoricā Oskara Melbārža četrinieks izcīnīja zelta medaļas, bet šajā nedēļas nogalē posms risināsies Īglsas trasē Austrijā.

«Sanktmoricā četriniekos ieskrēja labas kārtis - bija gan saulains, gan auksts, tādējādi pirmajiem labāk slīdēja. Tomēr otrajā braucienā Oskars sevi pierādīja, nobraukdams vienā līmenī ar Maksimiliānu Ārndu un Aleksandru Zubkovu, bet Zubkovu nedaudz ietekmēja amerikāņa Nika Kaningema kritiens. Kā jau teicu, ieskrēja labas kārtis, runājot zolītes terminoloģijā - četras dāmas un divi kalpi,» skaidro Ekmanis.

«Prieks par to, ka pērn iegādātās kamanas parādīja labas ātruma īpašības. Tas, kas traucēja pērn pasaules čempionātā, tagad ir novērsts. Tikmēr mazais Oskars [Ķibermanis] brauc ar tām kamanām, ar kurām Melbārdis pagājušajā sezonā uzvarēja Sočos, tā ka viss ir viņa paša rokās

Pirms sezonas Ekmanis izteicās, ka pēc pirmajiem posmiem Eiropā varēs spriest par to, kādus mājasdarbus paveikuši konkurenti.

«Jeņķi bija baigi sagatavojušies mājas trasēm, jo viņi zināja, ka Eiropā viņiem ies švakāk. Ja Ziemeļamerikā viņi bija neuzvarami, tad Eiropā jau ir citādāk. Taču arī citi diezgan daudz kļūdās. Tur, kur kritienu piedzīvoja Kaningems, tuvu kritienam bija arī Ķibermanis.»

«Vāciešiem ļoti labi skrien četrinieki, bet divnieki varbūt ne tik labi,» secina Ekmanis. «Arī mums vēl ir rezervītes, bet tas ir labi, jo galvenais starts jau būs Sočos. Arī ar tehniku turpinām braukt un mēģināt, taču labi vien ir, ka ir ko izmēģināt.»

«Ja Soču olimpiskās spēles notiktu jau šajā nedēļas nogalē, tad uz pjedestāla vietu redzu tikai Zubkovam. Vairāk gan četriniekos nekā divniekos. Par pārējiem nezinu. Ja Beāts Hefti labi nobrauc, tad viņš var tikt uz pjedestāla divniekos. Tomēr šobrīd uz pjedestāla vietu saskatu vienīgi ZubkovamLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties