26.12.2013. 10:49
Bernijs Eklstouns atklāti atzinis, ka Ņūdžersijas "Grand Prix" organizatori nepilda pirms vairākiem gadiem noslēgtās līgumsaistības.

Par F1 posmu Ņujorkā tiek runāts jau ilgāku laiku. 2011. gadā Leo Hinderijs juniors un viņa kompānija "Port Imperial Racing Associates", kas apņēmās šo sacīksti noorganizēt, noslēdza ar Eklstounu līgumu, tomēr kopš tā laika nav veikuši nevienu no solītajām iemaksām. Eklstouns paskaidro, ka tādā veidā ir pārkāpti līguma nosacījumi.

Ņūdžersijas "Grand Prix" kopš tā laika nācies atcelt divas reizes un sacensības nenotiks arī 2014. gadā, kā tas bija plānots. Eklstouns stāsta, ka "Formula One Group" iedeva Hinderijam un viņa kompānijai 10 miljonu ASV dolāru lielu atlaidi, lai šo sacīksti būtu vieglāk sarīkot. Tagad Eklstouns varētu vērsties ar prasību tiesā, taču to nedarīs, jo cer, ka atradīsies citi organizatori, kam būs pa spēkam F1 sacīkstes Ņujorkā padarīt par realitāti.

"Es turpinu gaidīt, jo kāds vēl var parādīties," izdevumam "Autoweek" skaidro Eklstouns. "Ir divi vai trīs cilvēki, kas par to interesējas. Ja kāds šodien atnāktu un teiktu, ka ir gatavs darboties, viņš to varētu darīt."

Jāatgādina, ka uzreiz pēc tam, kad Ņujorka tika svītrota no provizoriskā 2014. gada F1 kalendāra, Eklstouns apsolīja šīs sacensības uz 2015. gadu.

"Viss, kas nepieciešams, ir kāds cilvēks, kas atnāktu, paņemtu to savās rokās un spētu pārvērst par realitāti," skaidro brits. "Es Hinderijam ļāvu pārāk daudz novirzīties no plāna, jo ticēju, ka viņš to paveiks."

Izmantotie resursi:Sports News Headlines - NFL, NBA, NHL, MLB,...Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties