23.10.2016. 07:41

Eklstouns skaidro, ka Rosbergs ir publiski pārāk blāva personība, lai spētu piesaistīt līdzjutēju miljonus F1 sacīkstēm, tādēļ vairāk gribētu, lai tituls tiek Lūisam Hamiltonam, kuram sekotāju, nenoliedzami, ir vairāk, lielā mērā arī viņa ārpustrases aktivitāšu dēļ. Rosbergs tikmēr savos izteikumos vienmēr ir piezemēts un vairāk zināms kā ģimenes cilvēks.

"Ja Niko izcīnīs čempiona titulu, tas nāks par labu viņam un "Mercedes" komandai, bet nesniegs nepieciešamo labumu čempionātam, jo par viņu žurnālistiem nav ko rakstīt," saka Eklstouns, kura galvenā interese, protams, ir biļešu pārdošana uz sacensībām. "Pat F1 sacīkšu popularitātei Vācijā tas nepalīdzēs. Ir nepieciešams tāds pilots kā Lūiss!"

Arī Kimi Raikonens zināms kā pilots, kurš parasti interviju laikā neizplūst plašās runās, tomēr Eklstouns viņa veikumu F1 popularizēšanā novērtē daudz augstāk. Tāpat Eklstouns uzskata, ka, ņemot vērā to, cik daudz sportisti mūsdienās nopelna, risks, ko tiem jāuzņemas, ir nesalīdzināmi mazs.

"Kimi darbu izdara labāk par Niko," atzīst Eklstouns, kuram nākamnedēļ apritēs 86 gadi. "Piloti mūsdienās pelna daudz naudas, taču viņi nedzīvo bailēs. Varbūt būtu jāpārskata sportistu finansēšanas struktūra. Viņiem būtu jāizraksta čeks pēc katras aizvadītās sacīkstes. Mums tas tiešām jāizvērtē. Viņu dzīve mūsdienās ir pārāk viegla."

Iepriekšējā posma F1 nedēļas nogalē Japānā Lūiss Hamiltons preses konferences laikā galvenokārt pievērsās darbībām savā telefonā un pat atļāvās žurnālistiem paziņot, ka viņam ar tiem nav pienākums runāt, priekšlaicīgi pametot vienu no intervijām. Šonedēļ uz posmu ASV brits ieradies daudz labākā noskaņojumā, izturas pretimnākošāk un arī atzinis, ka pieņems sakāvi kā vīrietim pienākas, ja Rosbergs šogad viņu pārspēs.

Pirms cīņām Ostinas trasē Hamiltons no Rosberga atpaliek 33 punktus.

Izmantotie resursi:Home | Daily Mail OnlineTitova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties