29.08.2013. 20:38

Krievijas izlases hokejisti Sanktpēterburgā ar 2:0 pārspēja Zviedrijas valstsvienību.

Pirmos vārtus spēles 49. minūtē guva krievu jaunais talants Jevgeņijs Kuzņecovs, bet 49 sekundes līdz spēles beigām izcēlās Jegors Averins. «Sauso» maču aizvadīja krievu vārtsargs Vitālijs Košečkins, kurš atvairīja 21 metienu.

Tikmēr Somijas valstsvienība Čehijas pilsētā Pardubicē ar 3:1 pieveica laukuma saimniekus Čehijas hokejistus.

Pirmās trešdaļas 18. minūtē skaitliskajā vairākumā rezultātu atklāja Jori Lehetera. Otrā perioda 6. minūtē Peka Jormaka dubultoja Somijas komandas pārsvaru, bet 10. minūtē Lehtera guva savus otros vārtus mačā, panākot jau 3:0. Goda vārtus čehi guva nepilnas astoņas minūtes līdz spēles beigām, kad precīzs bija Zbineks Irgls.

Sestdien Krievija tiksies ar Somiju, bet Zviedrija spēlēs pret Čehiju, savukārt svētdien Somija spēkosies ar Zviedriju, bet Krievijai pretī stāsies Čehija.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga