21.12.2013. 14:14
Otro "Channel One Cup" spēli Sočos Eirotūres ietvaros aizvadījušas Krievijas un Somijas izlases, kuru mačā bija pārāka Somija (3:2), lai arī vēl 90 sekundes pirms mača beigām rezultāts bija 1:1.

Eirotūrē Krievija bija uzvarējusi jau trijās spēlēs pēc kārtas, iepriekšējo zaudējumu (3:4) piedzīvojot pret savu šodienas pretinieci Somiju, kura aizvakar palika sausā pret Čehiju (0:2). Šodien gan somi uzlauza krievu aizsardzību gan mazākumā, gan vairākumā, gan vienādos sastāvos, un uzvarēja ar 3:2.

Pēc spēles pirmajām 40 minūtēm rezultāts bija samērā piesardzīgais 1:1, taču visa intriga bija atstāta mača izskaņai.Vispirms Iļjas Kovaļčuka noraidījumu 59. minūtē izmantoja soms Hartikainens, bet pēc tam mazākumā palika jau somi, tiesa, tas netraucēja Juham Peka Hitonenam gūt vēl vienus vārtus, panākot 3:1.

Kovaļčuks deviņas sekundes pirms mača beigām pēc Aleksandra Radulova piespēles vienus vārtus atguva, taču ar to bija par maz, lai izcīnītu uzvaru (2:3).

Vēl šodien spēli Eirotūrē aizvadīs Čehijas un Zviedrijas valstsvienības (sākums 17:00).

Krievija:Somija 2:3 (0:0, 1:1, 0:2)Vārti: 21:04 Palola (Jormaka, Koho) 0:1 26:13 Čudinovs (Medvedevs) (vair.) 1:1 58:30 Hartikainens (Salmela) (vair.) 1:2 59:01 Hitonens (maz.) 1:3 59:51 Kovaļčuks (Radulovs) 2:3 Soda minūtes:10:14