07.02.2015. 17:29
Čehijas hokeja izlase Eirotūres ietvaros vēlreiz apspēlēja Oļega Znaroka vadīto Krievijas izlasi (4:3). Divus vārtus čehu labā guva Mihals Vondrka, kurš sezonu sāka Kontinentālās hokeja līgas komandā Bratislavas "Slovan", bet janvārī pievienojās Prāgas "Sparta".

Čehija pirmās trešdaļas vidū nepilnu divu minūšu laikā guva divus vārtus – pa ripai Vondrkam un "Pardubice" uzbrucējam Tomāšam Zohornam (2:0) -, taču nepagāja pat divas minūtes, kad rezultāts atkal bija neizšķirts (2:2). Krievijas labā vārtus guva Antons Sļepiševs (Ufas "Salavat Yulaev") un Antons Lazarevs ("Avtomobilist").

Otrās trešdaļas vidū Vondrka vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus (3:2), bet trešās trešdaļas sestajā minūtē Andrejs Popovs (Čeļabinskas "Traktor") atkal panāca izlīdzinājumu (3:3). Realizējot bullīti, izšķirošos vārtus četrarpus minūtes līdz pamatlaika beigām guva "Vitkovice" uzbrucējs Vladimīrs Svačina (4:3).

Atgādinām, ka arī pirms divām dienām Čehija bija pārāka, Karlovi Varos sešu tūkstošu skatītāju klātbūtnē uzvarot ar 3:0. Vārti Petram Koukalam, Dominikam Simonam un Vondrkam. Šodien spēle notika Prāgā, O2 arēnā. Vakar Zviedrijā bija paredzēta Zviedrijas un Somijas tikšanās, taču spēle ledus problēmu dēļ tika pārtraukta. Tobrīd rezultāts bija 1:0 somu labā. Vārti Jannem Pesonenam.

Šajā sezonā Eirotūre ir piedzīvojusi pamatīgas pārmaiņas. Iepriekšējā četru posmu formāta vietā notiek divi posmi ar papildus spēlēm trijās nedēļas nogalēs februārī un aprīlī. No šīs sezonas Eirotūres ietvaros vairs netiks aizvadīti tradicionālie "Oddset Hockey Games" (Zviedrijā) un "Czech Hockey Games" posmi.