05.08.2015. 18:02

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pirms diviem gadiem Laizāne bija gandrīz beigusi sportistes gaitas, taču ar Raivja Belohvoščika palīdzību iekļuva Itālijas komandā "Aromitalia Vaiano", kas 22 gadus vecajai riteņbraucējai sniedz jaunas izaugsmes iespējas. Japiņš rēķinās, ka Laizānei distance ar atsevišķu startu Tartu būs pateicīgāka laba rezultāta sasniegšanai nekā grupas brauciens.

Belohvoščiks arī tagad seko Laizānes gaitām un iespēju robežās ar padomiem palīdz velosportistei, kas Itālijas komandā brauc jau otro gadu un ir nonākusi pavisam citā apritē nekā iepriekš. Pēc iekļūšanas Itālijas komandā Laizānes dzīve izmainījās par 180 grādiem, taču lielāku panākumu gūšanai viņai vēl jākrāj pieredze, uzskata LRF prezidents.

Braucienā ar atsevišķu startu 18,4 kilometru distancē Laizāne startēs ceturtdien, kad 14,4 kilometru distancē sacentīsies arī juniores.

Juniori un dalībnieki U-23 vīriešu ieskaitē braucienā ar atsevišķu startu sacentīsies piektdien. Savukārt sestdien grupas braucienā cīnīsies juniores un U-23 sievietes, bet čempionāta noslēgumā svētdien, grupas braucienā startēs juniori un U-23 vīrieši.Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties