03.04.2014. 11:02
Helsinku piepilsētā Vantā šodien turpinās Eiropas cīņas čempionāts. Trešajā dienā uz paklāja dodas Latvijas Olimpiskās vienības dalībniece Laura Skujiņa. 69 kilogramu brīvās cīņās sacensības viņa sākusi ar uzvaru pret turcieti.

Pret turcieti Burdžu Orskaju mūsu sportiste otrajā minūtē nonāca iedzinējos (0:2). Turpinājumā ar punktu gūšanu nesekmējās un šķita, ka pirmais periods tā arī beigsies. Taču 15 sekundes pirms pārtraukuma Skujiņas manevrs deva divus punktus (2:2). Ja tobrīd mačs beigtos, tad uzvarētāja būtu mūsējā, jo divu punktu gājienu viņa veica pēdējā. Otrajā periodā latviete kontrolēja notikumus - izvirzījās vadībā ar 4:2 un pēc mača piecām minūtēm tablo rādīja jau 5:2. Pusminūti pirms beigām Skujiņa nez kāpēc ļoti centās dabūt punktu par izgrūšanu no laukuma un nokrita pati (5:4). Atlikušajās divdesmit sekundēs turciete nespēja apdraudēt latvieti.

Ceturtdaļfinālā pretī stāsies 2013. gada Eiropas vicečempione Ilana Kratiša no Izraēlas.