01.04.2014. 14:57
Helsinku piepilsētā Vantā šodien sācies Eiropas cīņas čempionāts. Pirmajā dienā uz paklāja devās trīs Latvijas brīvās cīņas pārstāvji un piedzīvoja zaudējumu jau pirmajā mačā. Vakarā gaidāma izloze arī mūsu pretendentei uz medaļu.

Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieks Imants Lagodskis (97 kg svara kategorija) pirmajā mačā zaudēja polim Kamilam Skaskevičam un tālāk netika. Pagājušajā gadā mūsu sportists izcīnīja 5. vietu, bet šoreiz ir vilšanās.

Savukārt tikmēr mūsu Violeta Ponomarjova (48 kg) čempionāta pirmajā mačā piekāpās itālietei, kura pēc tam zaudēja nākamajā duelī. Daugavpiliete Irina Petrova (58 kg) pirmajā cīņā piekāpās nākamajai finālistei Valērijai Koblovai, bet gandarījama turnīra mačā viņa atzina vācietes pārākumu (4:15).

Pateicoties sacensību formātam, noslēgumā Petrova tiks ierindota salīdzinoši augstajā 7. pozīcijā, savukārt Lagodskis un Ponomarjova nonāks zemākās vietās.

Šovakar izloze būs divām mūsu sportistēm - 53 kilogramu kategorijā pretinieces uzzinās Karalina Tjapko, bet 60 kg kategorijā gatavojas debitēt Latvijas Olimpiskās vienības dalībniece Laura Skujiņa, kura varētu pretendēt uz medaļu.

Izmantotie resursi:wrestling-ec2014.com

RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007