23.05.2014. 14:44
Latvijas vidējā svara K-1 čempions (-76 kg) Zaurs Džavadovs 5. jūlijā Igaunijā cīņu šova "Power Fight Night" ietvaros aizvadīs revanša cīņu pēc kikboksa noteikumiem ar Eiropas un Baltijas K-1 čempionu Kevinu Renno, informē sportista pārstāvis Jānis Eisaks.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Sportistu pirmā savstarpējā tikšanās ringā notika šā gada martā, kad pārsitot pretinieka uzaci trešajā raundā ar tehnisko nokautu uzvaru svinēja Latvijas labākais vidējā svara kikbokseris Zaurs Džavadovs. Sportistam tā bija otrā uzvara pēc kārtas.

Bija tikai laika jautājums, kad titulētais Kevins Renno pieprasīs revanša maču. Igaunis ilgi klusēja, taču beidzot izaicinājis Džavadovu uz revanšu, kas ieplānots 5.jūlijā.

Jāatzīmē, ka Zaurs nesen pārcieta rokas operāciju, kā dēļ bija spiests atteikties no 10. maijā „Arēnā Rīga” paredzētās cīņas ar baltkrievu Aleksandru Meļņikovu. Pēc operācijas viņš aizvadīja divu nedēļu ilgu rehabilitācijas posmu, taču šobrīd sportists jūtas labi un jau atsācis treniņus.

Jūnija vidū Zaurs dosies uz Siguldu, lai aizvadītu divu nedēļu garu treniņnometni. Šajā nometnē kopā ar viņu trenēsies Latvijā labi zināmie kikbokseri Staņislavs Makarenko, Jevgēņijs Aleksejevs, Dmitrijs Savickis, Ričards Bolotņiks un varbūt arī titulētākais Latvijas pussmagā svara kikbokseris Mareks Lavrinovičs.

„Vēl roka ir jūtīga, taču pamazām to kustinu un drīz varēšu strādāt uz pilnu slodzi. Man ir svarīgi šajā cīņā uzvarēt un pierādīt, ka iepriekšējā uzvara pār Renno nebija nejaušība,”  komentēja „Muay Thai Academy” sportists Zaurs Džavadovs.Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties