01.06.2016. 14:15

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Samoilovs/Šmēdiņš pirmajā spēlē grupā ar 2:1 (21:16, 20:22, 15:12) pieveica norvēģus Iveru Andreasu Horemu/Geiru Eitunu. Ar ceturto numuru izliktajam Latvijas duetam vēl pa vienai spēlei grupā paredzētas ceturtdien un piektdien, kad pretinieki būs attiecīgi turki Volkans Gogtepe/Murats Giginoglu un Mateo Ingroso/Paolo Ingroso no Itālijas.

Savukārt Pļaviņš/Regža pirmo spēli aizvadīs pret francūžiem Jusefu Krū/Eduāru Roulansonu, bet grupas kārtas turpinājumā tiksies ar Nīderlandes pāri Aleksandru Brouveru/Robertu Mēvsenu un Grieķijas duetu Georgu Kotsilianu/Niku Zupani.

Izslēgšanas turnīrā tiks katras grupas trīs spēcīgākās komandas, turklāt grupu uzvarētāji Bīlē uzreiz nodrošinās dalību otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā.

Samoilovs/Šmēdiņš kopš 2013.gada Eiropas čempionātos nav palikuši bez medaļām, tostarp pērn Klāgenfurtē, Austrijā, izcīnīja zeltu.

Līdz 13.jūnijam pludmales volejbolisti vēl krās ieskaites punktus Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijā. Olimpiskajām spēlēm pēc vietas rangā kvalificēsies 15 pāri, bet ne vairāk kā divi no vienas valsts. Tomēr jau pašlaik praktiski ir skaidrs, ka pēc vietas rangā olimpiskajam startam kvalificēsies Samoilovs/Šmēdiņš, bet Pļaviņam/Regžam atliks cerēt uz veiksmīgu startu Kontinentālā kausa izcīņā, kur arī varēs kvalificēties olimpiskajām spēlēm.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties