07.09.2016. 08:27
Negaidītu zaudējumu 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē otrdien piedzīvoja pašreizējā Eiropas čempione Portugāles futbola izlase, kas izbraukumā ar 0:2 (0:2) piekāpās Šveicei.

Šveice ievērojamus pamatus uzvarai ielika jau pirmajā puslaikā, kad arī tika gūti abi vārti. Vispirms 24.minūtē Briels Embolo atklāja rezultātu pēc sitiena ar galvu, bet tikai sešas minūtes vēlāk pēc elegantas saspēles 2:0 panāca Admirs Memedi.

Mača turpinājumā Portugāle tā arī nespēja gūt kaut vienus vārtus, lai gan Nani otrajā puslaikā trāpīja pa vārtu pārliktni.

Portugāle šo maču aizvadīja bez savas lielākās zvaigznes Krištianu Ronaldu, kurš turpina atkopties no Eiropas čempionāta finālmačā gūtā savainojuma. Savukārt Šveice šovasar kontinenta meistarsacīkstēs sasniedza astotdaļfinālu.

Tikmēr vēl vienā B apakšgrupas mačā cita šī gada Eiropas čempionāta dalībniece izbraukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar sīksto Fēru salu izlasi.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šīs grupas ietvaros Latvijas futbola izlase otrdien izmocīja uzvaru izbraukumā, ar 1:0 (0:0) pārspējot pieticīgo Andoru.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva Valērijs Šabala.

2018.gada Pasaules kausa finālturnīrs norisināsies Krievijā. No Eiropas zonas deviņu apakšgrupu uzvarētāji uzreiz tiks pie ceļazīmēm uz finālturnīru, bet astoņas labākās otro vietu ieguvējas izslēgšanas spēlēs noskaidros vēl četras finālturnīra dalībnieces.

Kvalifikācijas turnīrs Eiropas zonā notiks līdz 2017.gada 10.oktobrim.