22.09.2015. 14:52
Aizvadītajā nedēļas nogalē Rumānijas septītās lielākās pilsētas Brašovas apkaimē noslēdzās junioru un U23 Eiropas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensību pēdējā dienā smaiļošanas divnieks Deniss Volkovs / Kaspars Tīklenieks izcīnīja 4. vietu, bet smaiļotājs Roberts Akmens finišēja piektais.

200m U23 smaiļošanas divnieks Deniss Volkovs / Kaspars Tīklenieks elites finālā ar 0:32.688 ieguva 4. vietu. Līdz medaļai pietrūka 0.176 sekunžu. Pirmo vietu izcīnīja Gžegožs Berzalo / Pāvels Kačmareks (Polija), sudrabu nopelnīja Marko Dragosavļevičs / Lika Karanovičs (Serbija), bet uz trešā pakāpiena nokļuva Mikele Bertolīni / Rikardo Cečīni (Itālija).

200m U23 smaiļošanas A finālā Roberts Akmens ar 0:35.380 ieguva 5. vietu. Līdz medaļai pietrūka 0.116 sekunžu. Pirmo vietu izcīnīja dānis Orions Pilo, sudrabu nopelnīja polis Pāvels Kačmareks, bet uz trešā pakāpiena nokļuva ungārs Balāžs Birkāšs.

200m junioru kanoe airētājs A finālā Dāvis Iļjins ar 0:43.152 ieguva 7. vietu. Godalgas saņēma krievs Artjoms Prons, lietuvietis Vadims Korobovs un bulgārs Angels Kodinovs. 200m junioru smaiļošanas A finālā Dāvis Ciršs ar 0:36.888 palika pēdējais un sacensību noslēgumā ierindojās 9. vietā.

Kā jau ziņots, 1000m junioru kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš sestdien izcīnīja 6. vietu. Šajā čempionātā kopumā piedalās 16 mūsējie.

Izmantotie resursi:europecanoeevents.com

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga