02.02.2017. 17:18

Eiropas čempionāts notiek IBU kausa ietvaros, tādējādi trasē devās arī biatlonisti no Amerikas Savienotajām Valstīm, Kanādas, Brazīlijas un Japānas.

Dāmas veica 12,5 kilometru distanci, un uzvarēja Anna Veidela no Vācijas, kura vienīgā nogāza visus 20 mērķus. Viņa finišu sasniedza pēc 42 minūtēm, bet desmit sekundes aiz muguras palika Mirtila Begē no Francijas ar vienu kļūdu trešajā šaušanā.

Finišu sasniedza 99 biatlonistes, un no Latvijas labākā bija Annija Sabule, kura posmā ieņēma 82. vietu, no uzvarētājas atpaliekot 12 minūtes un 36,9 sekundes. Šaušanā viņa kļūdījās četras reizes (2+1+0+1). Priekšā bija desmit sportistes, kuras nenāk no Eiropas, tādējādi Eiropas čempionātā 72. vieta.

Jūlija Matvijenko nesašāva deviņus mērķus (1+3+1+4), no uzvarētājas atpaliekot 18:25,5 minūtes un ierindojoties 91. vietā (80. vieta Eiropā). Savukārt Krista Razgale ar 11 kļūdām šaušanā (1+5+2+3) bija vienu pozīciju zemāk, atpaliekot minūti un 15 sekundes no komandas biedrenes.

Vīriešiem 15 kilometru distancē uzvarēja Igors Maļinovskis no Krievijas, kurš šāva perfekti un finišēja nepilnu 40 minūšu laikā – 39:56.3. Aiz muguras palika tautietis Kirils Streļcovs, kurš šaušanā kļūdījās divas reizes un atpalika vairāk nekā pusotru minūti.

Starp latviešiem labākais bija Vladislavs Ņedaivodins, kurš kļūdījās tikai otrajā šaušanā, kad nenogāza trīs mērķus, un ieņēma 44. vietu, no uzvarētāja atpaliekot 6:48,9 minūtes. Viņam priekšā bija viens amerikāņu biatlonists, tādējādi Eiropas čempionātā 43. vieta.

Ingus Deksnis nesašāva piecus mērķus (0+1+1+3), ierindojoties 66. pozīcijā (63. vieta Eiropā). Finišu sasniedza 112 sportisti.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana