06.11.2014. 19:40
Ceturtdien, 6. novembrī, noslēgsies FIBA Eiropas kausa izcīņas pirmās kārtas spēles basketbolā sievietēm (EuroCup Women 2015). Aijas Putniņas pārstāvētais klubs "PINKK Pecsi" Ungārijas komandu duelī piekāpās "UE Sopron" vienībai.

Šopronas spēlētājas precīzāk meta no spēles un pārķēra divreiz vairāk bumbu aizsardzībā. Pateicoties diviem minētajiem elementiem, viņas pirmajā un ceturtajā ceturtdaļā veica divus izrāvienus, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā – 64:81 (17:24, 19:17, 18:20, 10:20).

Aija Putniņa 22:23 minūtēs paspēja atzīmēties gandrīz visās statistikas kategorijās, tai skaitā nobloķēja pretinieču saspēles vadītāju Ivu Ciglaru un izpildīja sekmīgu āķa metienu. Spēka uzbrucēja guva deviņus punktus (2p 3/6, 3p 1/2), izcīnīja piecas bumbas zem groziem, trīs reizes rezultatīvi piespēlēja, trīs reizes kļūdījās, bloķēja divus metienus, trīs reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes.

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131