19.04.2014. 18:18

Latvija un Krievija 1:0 (0:0, 1:0, 0:0).  Štāls (Indrašis, R. Lipsbergs, 30). Vārtsargi: Punnenovs - Vasiļevskis. Soda minūtes: 4-16.

Atgādinām, ka piektdien pirmajā abu komandu tikšanās reizē Latvijas izlases hokejisti piedzīvoja minimālu zaudējumu ar 2:3.

25. un 26. aprīlī Latvijas izlasei Rīgā mērosies spēkiem ar Francijas valstsvienību, bet pēdējās pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta tiks aizvadītas Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, kur no 1. līdz 3. maijam Latvijas izlase piedalīsies trīs valstu pārbaudes turnīrā. Bez mājiniekiem slovākiem turnīrā piedalīsies arī Norvēģijas valstsvienība.

Pasaules čempionāts Minskā risināsies no 9. līdz 25. maijam. Latvijas izlase tajā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 18:18 18:18

Spēles 2. trešdaļa beigusies! 1:0

18:08

Mazākums izturēts!

18:07

Krievi bīstami uzbrūk, tomēr mājinieki droši aizsargājas.

18:06

Punnenovs glābj pēc Medvedeva metiena!

18:05

Duelī uzvar latviešu vārtsargs, taču seko noraidījums Sotniekam.

18:04

Kulda kļūdās viduszonā un Varnakovs izskrien aci pret aci ar Punnenovu.

18:02

30. minūte - Laba saspēle pretuzbrukumā un Juris Štāls raida ripu vārtos starp Vasiļevska kājsargiem!

18:01

1:0

17:59

Meija pretuzbrukumā izdara metienu, Vasiļevskis ripu tver.

17:53

Arī šoreiz skaitlisko pārsvaru izmantot neizdodas.

17:50

Sergejam Kaļiņinam divas soda minūtes par pārkāpumu pret Bukartu. Latvijas izlasei trešais vairākums.

17:48

Periods sācies ar diviem bīstamiem momentiem pie Latvijas izlases vārtiem.

17:46

Sākusies 2. trešdaļa!

17:31

Spēles 1. trešdaļa beigusies! 0:0

17:26

Latvijas izlases ofensīvai seko bīstams viesu uzbrukums, Punnenovs ripu piespiež.

17:22

Arī šoreiz vairākumu neizdodas realizēt!

17:19

Plotņikovs ļoti asi nospēlēt pret Saulieti, nopelnot 2+10 soda minūtes. Otrais vairākums mājiniekiem!

17:15

Teicama iespēja arī Latvijas izlasei, šoreiz glābj Vasiļevskis!

17:14

Punnenovs glābj!

17:13

Seko bīstams krievu pretuzbrukums. Punnenovs ripu atvaira!

17:12

Vairākums netiek izmantots.

17:09

Noraidīts Plotņikovs. Pirmoreiz vairākums arī Latvijas komandai.

17:08

Izlases sastāvā pirmoreiz karjerā devies Roberts Lipsbergs.

17:06

17:04

Latvijas izlase paliek mazākumā pēc Armanda Bērziņa pārkāpuma.

17:03

Pirmā reālā vārtu gūšanas iespēja šajā mačā Latvijas izlasei, tomēr Sotnieks nepārspēj Vasiļevski.

17:02

Latvijas izlases vārtos šodien debitē Ivars Punnenovs, bet Krievijas komandas vārtus sargā Andrejs Vasiļevskis.