03.06.2014. 22:01
Šajā nedēļas nogalē kluba "Eglic Racing" pārstāvji bija devušies uz Igauniju, Pērnavu, kur "auto24ring" trasē notika Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionāta posmi, kurā piedalījās spēcīgākie Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas valstu pārstāvji.

Diemžēl klubu "Eglic Racing" šajās starptautiskajās sacensībās aizstāvēja tikai viens kluba pārstāvis – Jānis Eglītis (#141), jo pagājušās sezonas čempions B1000 klasē – Kalvis Margevičs (#155) ir guvis traumu, dēļ kuras nevarēja piedalīties sacensībās. Ceram, ka Kalvis sezonas otrajā pusē atgriezīsies trasē, novēlam viņam ātru atveseļošanos!

Šogad Eglītis piedalās ātrākajā SuperStock600 klasē. Pēc kvalifikācijas rezultātiem pirmajā vietā ierindojās Igaunijas braucējs – Kristian Beljaev, Jānis pēc kvalifikācijas rezultātiem ierindojās otrajā starta vietā, trešajā pozīcijā ierindojās jaunais talants no Igaunijas – Hannes Soomer, kurš piedalās arī Eiropas junioru kausā ar labiem panākumiem, kā ceturtais uz starta bija pieredzējušais braucējs no Lietuvas – Sarunas Pladas.

Sacensībās diemžēl Jānim starts nepadevās, viņš braucienu uzsāka kā ceturtais. Kāpinot tempu un uzlabojot kvalifikācijā uzstādītos apļa laikus izdodas apsteigt priekšā braucošo sportistu no Somijas, pēc dažiem apļiem tiek apsteigts Lietuvas sportists – Sarunas Pladas, tikmēr sportists no Igaunijas – Kristian Beljaev, kurš uz doto brīdi atrodas pirmajā pozīcijā ir atrāvies piecas sekundes. Jānim, dažu apļu laikā, izdodas šo sportistu panākt, daudz nedomājot notiek acīm skatāma apdzīšana. Pēc komandas dotajām instrukcijām Jānis kāpina ātrumu un atraujas no pārējiem sportistiem. Saglabājot drošu attālumu līdz otrajam brucējam, Jānis gūst uzvaru. Sacensību gaitā Jānis uzstādīja jaunu personīgo apļa rekordu – 1:17.883, kas ir ļoti labs sasniegums šajā sacensībā, jo ātrāki bija tikai pirmais Superbike klases četrinieks.

No Latvijas pārstāvētajiem sportistiem Jānis Eglītis bija ātrākais.

Izmantotie resursi:MOTOpower.lvVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties