EČ trešā diena: zaudējumi piedoti netiks
31.05.2012. 23:23
Eiropas čempionātā pludmales volejbolā aizvadīta otrā diena un Latvijas dueti to aizvadījuši mainīgām sekmēm. Piektdien viss turpināsies ar izslēgšanas spēlēm – zaudējumus neviens vairs nepiedos! Katrs nākamais nozīmēs izstāšanos no cīņas par medaļām.

Ļoti veiksmīgu čempionātu aizvada Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins, kuri grupā svinējuši trīs uzvaras un izslēgšanas spēļu pirmā kārta puišiem būs brīva. Dueta nākamie pretinieki noskaidrosies nīderlandiešu Aleksandra Brūvera / Roberta Mīvsena un šveiciešu Sebastjana Ševeljēra / Sašas Heijera savstarpējā cīņā. Mačs sāksies pulksten 15.30 un risināsies uz centrālā korta. Nīderlandes pāris grupā tika pie diviem panākumiem, ierindojoties otrajā vietā, bet šveicieši līdz šim svinējuši vienu uzvaru, no apakšgrupas izkļūstot kā trešie. Par mača favorītiem jāuzskata Šveices pāris, kurš atrodas krietni augstāk gan Pasaules, gan olimpiskajā kvalifikācijas rangā, taču arī nīderlandieši savās smiltīs var parādīt brīnumus.

Otram Latvijas vīru pārim Mārtiņam Pļaviņam un Jānim Šmēdiņam turnīra otrā diena nebija tik veiksmīga un izslēgšanas spēles būs jāsāk ar pirmo kārtu. „Sliktie laika apstākļi nedrīkst būt par iemeslu zaudējumam... Pašam mazliet kauns, ka ne tuvu šonedēļ nevaram parādīt mūsu spēli...,” pauž Pļaviņš. Laika prognoze gan nav optimistiska. Piektdien tiek solīta vēja pieņemšanās spēkā un gaisa temperatūra līdz desmit grādiem pēc Celsija skalas.

Jāņa un Mārtiņa nākamie pretinieki būs Krievijas pāris Jaroslavs Koškarjovs un Konstantīns Semjonovs, kurus ceturtdien apspēlēja Samoilovs un Sorokins. Ar viņiem pēdējo reizi spēlēts pagājušā gada Eiropas čempionātā, kad uzvaru divos setos svinēja latvieši. Mačs risināsies uz ceturtā laukuma un tā sākums paredzēts pulksten 15.30 pēc Latvijas laika. Viss atkarīgs no pašiem – būs cienīga spēle, jābūt arī uzvarai. Ar tādu sniegumu kā duets demonstrēja ceturtdien uzvarēt būs ļoti grūti. Lai gan līdzšinējā bilance pret Krievijas pāri bijusi pozitīva, tas šobrīd jāaizmirst un jācīnās par uzvaru konkrētajā spēlē. Lai gan noskaņojums dueta nometnē noteikti nav tas labākais, Latvijas sports draugi zina kā šie vīri prot spēlēt. Jācer, ka rīt Mārtiņš un Jānis visiem to atgādinās.

Vienīgais Latvijas dāmu duets tā arī pie panākuma šajā turnīrā nespēja tikt un no tālākās cīņas par godalgām izstājies. Ja šis tiešām bija Minusas un Jursones pēdējais kopīgais turnīrs, tad jāsaka meitenēm paldies par milzīgo ieguldījumu Latvijas pludmales volejbola attīstībā, ja nē - lai veicas arī turpmāk!

Vīriešu turnīra rezultāti: cev.luKušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties