21.03.2014. 08:51
Eiropas čempionāta pusfināls spīdvejā sakarā ar notikumiem Ukrainā nevarēs notikt Rovnā un tas ir pārcelts uz Daugavpils "Lokomotīves" mototreku. Sacensības risināsies 17. maijā.

Rovnā sacensības bija paredzētas 3. maijā, taču jau pirms kāda kļuva zināms, ka tās tur nevarēs notikt. Savukārt vakar kļuva oficiāli zināms, ka Eiropas čempionāta pusfināls risināsies 17. maijā Daugavpilī. Tajā pašā dienā notiks arī pusfināls Krško mototrekā Slovēnijā.

Daugavpilī mūsējiem paredzētas divas vietas un tās aizņems Ķasts Puodžuks un Andžejs Ļebedevs. 2012. gada Eiropas čempionātā viņi abi ieņēma attiecīgi 4. un 5. vietu, pērn Puodžuks bija piektais pēc pirmā posma, taču savainojuma dēļ nevarēja piedalīties otrajā un trešajā finālposmā. Savukārt Krško mototrekā brauks Maksims Bogdanovs. Vēl viens pusfināls risināsies 25. maijā Žarnovicā (Slovākija). Pretendentu fināls - 8. jūnijā Debrecenā (Ungārija).

Šosezon būs četri finālposmi, pirmie trīs risināsies Gistrovā (Vācija), Toljati (Krievija) un Holstedā (Dānija), bet ceturtā finālposma vieta vēl tiks precizēta.

Finālposmiem automātiski kvalificējies pašreizējais Eiropas čempions slovāks Martins Vaculiks, savukārt īpašus ielūgumus piedalīties saņēmuši polis Tomašs Gollobs, dānis Nikijs Pedersens, Emīls Saifutdinovs un Grigorijs Laguta no Krievijas