17.06.2012. 23:35
Eiropas čempionāta finālturnīra ceturtdaļfinālā svētdienas vakarā iekļuva Vācijas un Portugāles izlašu futbolisti.

Vācijas valstsvienība Ļvovā ar 2:1 pieveica Dānijas izlasi, izcīnot trešo uzvaru trīs mačos un uzvarot B apakšgrupas kopvērtējumā.

Jau pirmajās minūtēs vāciešiem bija vairākas iespējas izcelties, taču Tomass Millers un Mario Gomess savas izdevības palaida garām. 19. minūtē Vācijas izlase savu panāca Lukašs Podoļskis, kuram šī bija 100. spēle valstsvienības sastāvā - 1:0. Tomēr jau pēc piecām minūtēm stūra sitiens beidzās ar Mihaela Krona-Dēli precīzu sitienu ar galvu, tādejādi rezultāts kļuva neizšķirts - 1:1.

Otrajā puslaikā abas komandas neizmantoja pa divām izdevībām, bet 80. minūtē vāciešu pretuzbrukums beidzās ar Larsa Bendera vārtu guvumu, kas viņam bija pirmais valstsvienības rindās - 2:1. Atlikušajā laikā laba iespēja panākt neizšķirtu bija Dānijas komandas kapteinim Danielam Ageram, tomēr bumba lidoja nedaudz garām vārtiem.

Tikmēr Portugāles izlases futbolisti Harkovā ar 2:1 pieveica Nīderlandes valstsvienību, nodrošinot otro vietu apakšgrupā.

Mača 11. minūtē spēles rezultātu ar skaistu vārtu guvumu atklāja nīderlandiešu pussargs Rafaels van der Vārts - 1:0, tomēr 28. minūtē izlīdzinājumu panāca Portugāles valstsvienības zvaigzne Krištianu Ronaldu - 1:1. Uzvaru Portugāles komandai spēles 74. minūtē nodrošināja Ronaldu, gūstot savus otros vārtus mačā un turnīrā - 2:1.

Ceturtdaļfināla spēlēs Portugāle mērosies spēkiem ar Čehiju (21. jūnijā), bet Vācija tiksies ar Grieķiju (22. jūnijā)