21.05.2014. 09:09
Latvijas hokeja uzbrucējs Edgars Kulda šonakt Memoriālā kausa izcīņas spēlē nerealizēja soda metienu, bet viņa pārstāvētais Edmontonas "Oil Kings" ar 3:4 otrajā pagarinājumā piekāpās Valdoras "Foreurs".

Edmontonas hokejisti sāka vareni, nepilnu triju minūšu laikā gūstot divus vārtus, turklāt "Oil Kings" uzbrucējs Edgars Kulda tika pie iespējas izpildīt soda metienu. Latvijas hokejistam bija iespēja panākt 3:0, tomēr E.Kulda nepārspēja Valdoras "Foreurs" vārtsargu Entuānu Bibo.

"Foreurs" panāca 2:2 un prata atspēlēties arī no 2:3, bet otrajā pagarinājumā QMJHL čempionvienība izcīnīja uzvaru ar 4:3. Bibo "Foreurs" vārtos atvairīja 47 no 50 metieniem. E.Kuldam šajā spēlē negatīvs koeficients -1 – Latvijas hokejists bija laukumā brīdī, kad "Foreurs" guva uzvaras vārtus.

Edmontonas "Oil Kings" nākamo spēli turnīrā aizvadīs naktī uz 23.maiju, kad spēlē ar turnīra rīkotāju Londonas "Knights" noskaidros to komandu, kas pusfinālā spēkosies ar "Foreurs". Vietu finālā jau ir nodrošinājis "Guelph Storm".

Izmantotie resursi:MasterCard Memorial Cup SiteMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties