04.04.2014. 09:48
Pirmās spēles Kanādas hokeja līgas (CHL) turnīru ceturtdaļfinālos aizvadījuši Latvijas jaunie hokejisti Ņikita Jevpalovs, Edgars Kulda, Rihards Bukarts un Roberts Lipsbergs.

Ar zaudējumu Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) ceturtdaļfināla sēriju (līdz četrām uzvarām) sācis uzbrucējs Ņikita Jevpalovs un Blenvilas-Buābriānas "Armada", kas ar 2:4 piekāpās Rimuskī "Oceanic".

"Armada" kapteiņa asistents Jevpalovs spēlēja pirmajā maiņā, izdarīja septiņus metienus pa vārtiem (visvairāk mačā), nopelnīja vienu punktu par rezultatīvu piespēli "Armada" otro vārtu guvumā, tika pie negatīva koeficienta -1 un uzvarēja četros iemetienos (no 11).

Šonakt startēja arī Rietumu hokeja līgas (WHL) ceturtdaļfināli, kur spēlē arī visi trīs Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi. Austrumu konferences pusfinālā savā starpā spēkojas Edmontonas "Oil Kings" un Brendonas "Wheat Kings", un pirmajā spēlē Edmontona izcīnīja drošu uzvaru ar 5:0.

"Oil Kings" sastāvā ar 1+1 izcēlās uzbrucējs Edgars Kulda un pozitīvu koeficientu +2, beigās tiekot arī mača trešās zvaigznes titula. Zaudētāju rindās neitrālu koeficientu spēja saglabāt uzbrucējs Rihards Bukarts.

Tikmēr Rietumu konferences pusfinālā zaudējumu piedzīvoja uzbrucējs Roberts Lipsbergs un Sietlas "Thunderbirds", kas ar 2:6 piekāpās Kelounas "Rockets". Latvieša kontā negatīvs koeficients -1.

Izmantotie resursi:QMJHL NetworkWHL Network

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga