27.09.2014. 09:54
Latvijas jaunie hokejisti šonakt aizvadījuši rezultatīvas spēles Rietumu hokeja līgā un Kvebekas Junioru hokeja līgā.

Edgars Kulda pēc dalības Arizonas "Coyotes" treniņnometnē atgriezies Rietumu hokeja līgā (WHL) pašreizējās čempiones Edmontonas "Oil Kings" sastāvā, palīdzot ar 5:1sagraut "Swift Current Broncos". Kulda spēlēja pirmajā maiņā un izcēlās ar rezultatīvu piespēli trešo vārtu guvumā, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficient plus divi.

Rezultatīvs šonakt bija arī Rihards Bukarts, kurš Brendonas "Wheat Kings" sastāvā guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli. Rezultatīvā piespēle tika nopelnīta vairākuma izspēles laikā, bet vārtus Bukarts iemeta spēles pēdējā minūtē, gūstot lietderības koeficientu plus viens. "Wheat Kings" svinēja uzvaru 6:4 un jaunajā sezonā pagaidām zaudējumu nav cietusi. Bukarts trijās spēlēs savācis trīs puntkus (1+2).

Tikmēr Kvebekas Junioru hokeja līgā (QJMHL) Ņikita Jevpalovs iemetis divus golus "Armada" uzvarā 7:5. Kopumā viņš izdarīja piecus metienus pa vārtiem un nopelnīja četras soda minūtes, taču spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus divi. Jevpalovam šie bija pirmie divi vārti sezonā, un kopumā sezonas trīs spēlēs viņam (2+1) un negatīvs lietderības koeficients mīnus četri.

Divi punkti šonakt arī Georgam Golovkovam, kura Dramondvilas komanda piekāpās ar 4:6. Golovkovs izdarīja rezultatīvu piespēli komandas trešo un ceturto vārtu guvumā, bet pats izdarīja piecus metienu pa vārtiem. Golovkovs paspējis aizvadīt jau piecas spēles, kurā iekrājis septiņus punktus (2+5), kas ir dalīts 15. rādītājs līgā.

Izmantotie resursi:whl.caQMJHL Network