01.11.2014. 14:20
Apvienoto Arābu Emirātu lielpilsētā Abū Dabī ieradušies trīs Latvijas džudisti, lai "Grand Slam" turnīrā turpinātu krāt ieskaites punktus olimpiskajai atlasei. Šodien uz tatami devās Londonas spēļu olimpietis Konstantīns Ovčiņņikovs un tika pie vienas uzvaras.

Kā zināms, no 30. maija notiek Riodežaneiro olimpiskā kvalifikācija, tāpēc ceļazīmju tīkotāji dodas arī uz tālākām zemēm, lai krātu ieskaites punktus. Latvijas četrotne pēc neveiksmīgā Taškentas apmeklējuma tagad pārtapusi par trijotni Abū Dabī.

Svara kategorijā līdz 81 kg mūsu Konstantīns Ovčiņņikovs (30) arābu zemē vispirms tika galā ar vietējo džudistu Husenu El Āmeri, bet otrajā cīņā piekāpās pasaules ranga 17. numuram Alēnam Šmitam (Francija). Ovčiņņikovs pēdējā laikā nav izcēlies ar labiem rezultātiem, līdz ar sava svara pasaules rangā viņš šobrīd ieņem vien 74. pozīciju.

Rīt startēs divi mūsējie - svara kategorijā līdz 100 kg sacentīsies Jevgeņijs Borodavko (#28), bet virs 100 kg piedalīsies jaunais Artūrs Ņikiforenko, kurš pasaules rangā atrodas 60. vietā. Abiem gan būs jācīnās ar nomināli augstāka līmeņa pretinieku, turklāt Borodavko pretī stāsies vācietis, kuram viņš zaudēja Londonas olimpiādē.

Izmantotie resursi:www.intjudo.euIkšķiles novada pašvaldība Ikšķiles novada pašvaldība Peldu 22, Ikšķile, Ikšķiles n., LV-5052
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties