31.07.2012. 12:19
Otrdien Londonas olimpiskos pēļu džudo sacensībās svara kategorijā līdz 81 kilogramam Latvijas pārstāvis Konstantīns Ovčiņņikovs 1/16 fināla cīņā piekāpās titulētajam Brazīlijas sportistam Leandru Guljeiru.

Mūsu Konstantīnam Ovčiņņikovam, lai neizstātos no sacensībām un pretendētu uz kādu no medaļām, bija nepieciešams uzvarēt vismaz pirmos divus pretiniekus. Tomēr jau pirmais no viņiem bija ļoti spēcīgs - brazīlietis Leandru Guljeiru. Šis 28 gadus vecais džudists gan Atēnās (2004.), gan Pekinā (2008.) izcīnīja olimpisko bronzu. Kaut arī Guljeiru to paveica citā svara kategorijā (līdz 73 kg), arī šajā svaru kategorijā (līdz 81kg) viņa panākumi liek runāt paši par sevi - pasaules čempionātos sudrabs 2010. gadā un bronza 2011. gadā.

Guljeiru vienaudzis Ovčiņņikovs varēja likt pretī vienīgi bronzu šī gada Eiropas čempionātā, un diemžēl cīņa arī pierādīja brazīlieša pārākumu ne tikai uz papīra. Piedzīvotais zaudējums liedza turpmāku dalību spēlēs, un Ovčiņņikovs nu var doties mājup.

Šīs bija 28 gadus vecā Kirgizstānā dzimušā Latvijas sportista pirmās olimpiskās spēles.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties