20.01.2015. 00:10
Amerikas futbola līgas (MLS) klubs “Toronto FC” pirmdien paziņoja, ka ir panākta vienošanās ar itāļu pussargu Sebastjanu Džovinko. Futbolists kanādiešu klubam pievienosies pēc Itālijas A sērijas čempionāta beigām. Ņemot vērā kluba un līgas politiku, līguma detaļas pagaidām netiek izpaustas.

“Šī ir ļoti īpaša diena “Toronto FC”. Seba (Sebastjans Džovinko) ir savas karjeras augstākajā punktā un viņš ir nolēmis pievienoties “Toronto FC”, laikā, kad vairāki top klubi vēlējās viņu iegūt savā īpašumā,” sacīja kluba ģenerālmenedžeris Tims Bezbačenko. Mēs esam ļoti priecīgi par lieliskā futbolista pievienošanos klubam."

Itāļu futbolists savu karjeru aizsāka “Juventus” jauniešu sistēmā, kurā viņš kopā ar Klaudio Marčisio tika vērtēts kā viens no perspektīvākajiem futbolistiem. 27 gadus vecais Sebestjans Džovinko joprojām spēlē Itālijas čempiones Turīnas “Juventus” vienībā, kurā viņš sešu sezonu laikā laukumā izgājis 130 reizes, gūstot 20 vārtus un atdodot 23 rezultatīvas piespēles.

“Esmu priecīgs šodien parakstīt līgumu ar “Toronto FC” un ar nepacietību gaidu vasaru,” teica futbolists. “Gadiem ejot, esmu dzirdējis labas lietas par Toronto un es zinu, ka būšu pilsētā, kurā jutīšos kā mājās. Līdz tam man vēl ir daudz lietu, ko gribu paveikt “Juventus” un fanu labā. Kamēr es vēl spēlēju te, vienmēr atdošu savu sirdi un dvēseli.”

“Sebestjanam Džovinko ir viss, viņš ne tikai spēj izveidot iespējas, bet, kā viņš ir apliecinājis savas karjeras laikā Itālijā, arī gūt vārtus,” futbolistu slavēja “Toronto FC” galvenais treneris Gregs Vanejs. “Mēs gaidām 2015.gada sezonu, un, pievienojot vēl vienu svarīgu spēlētāju mūsu komandai, mēs esam kļuvuši stiprāki.”

Izmantotie resursi:Toronto FCPamūšas speciālā pamatskola Pamūšas speciālā pamatskola "Pamūšas skola", Gailīšu p.,Bauskas n.,LV 3931
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties