14.12.2017. 19:19

"Esmu priecīgs, ka cirks beidzot ir galā un tagad visi var doties tālāk. Apzinājos, kādā vidē man nāksies spēlēt, un komandas biedri paveica lielisku darbu, lai palīdzētu man ar to tikt galā," sacīja Pols Džordžs, kurš labprāt vēlreiz apspēlētu "Pacers" tās laukumā. "Neraža, ka esam Rietumu konferencē un spēļu vairs nebūs."

Pašam Džordžam tā gan nebija pati veiksmīgākā spēle – 12 punkti (2p. 1/7, 3p, 2/7), piecas rezultatīvas piespēles, trīs pārtvertas bumbas, četras kļūdas un negatīvs +/- rādītājs -3. Džordžs gan noliedza, ka publikas antipātijas bija pie vainas viņa nestabilajam sniegumam: "Kā jau teicu, es sapratu, kur es spēlēšu, tāpēc tas nebija pārsteigums. Šeit esmu aizvadījis vairāk nekā 300 spēļu. Jutos ērti, un tam nebija nekādas saistības ar svilpieniem. Vienkārši netrāpīju metienus."

"Pieliksim tam visam punktu. Šeit pavadīju septiņus lieliskus gadus. Biju svētīts, ka varēju spēlēt Indianas lielisko fanu priekšā, kuri, kā jau šodien redzējāt, allaž liek par sevi manīt. Esmu pateicīgs. Esmu pateicīgs, ka varēju spēlēt šajā organizācijā. Bet galu galā es šeit nesasniedzu to, ko vēlējos, un devos tālāk. To darīja abas puses. Tādēļ vienkārši dzīvosim tālāk," noslēdza Džordžs.

Metienu ziņā neveiksmīgs vakars bija ne tikai Džordžam, bet arī abiem pārējiem "Thunder" lielā trio spēlētājiem Raselam Vestbrukam (10p+17ab+12rp+5kļ, no spēles 3/17) un Karmelo Entonijam (12 punkti, no spēles 4/14). "Domāju, ka varbūt vienkārši neesam pieraduši pie tik brīviem metieniem," savu un Džordža lēno iejušanos jaunajā komandā komentēja Entonijs. "Neviens no mums nav pieradis pie bumbas saņemšanas tādā pozīcijā un tādā vietā laukumā. Varbūt reizēm problēma ir tā, ka esam pārāk brīvi. Ja nerealizējam brīvus metienus, tur neko nevar līdzēt – vienkārši jāturpina mest."

Arī Entoniju drīz sagaida īpaša tikšanās – pēc divām dienām gaidāma spēle Ņujorkā: "Nepārprotiet mani, nevaru sagaidīt atgriešanos un spēlēšanu MSG, spēlēšanu tās publikas, manas ģimenes un draugu priekšā. Taču beigu beigās tas man ir bizness. Tomēr melošu, ja teikšu, ka neesmu ekstāzē par atgriešanos. Ar Ņujorku, pilsētu, faniem, cilvēkiem man ir citas attiecības. Tā ka tā man būs īpaša spēle."

Džordža izsvilpšanas ēnā palika Viktora Oladipo spēle pret bijušo komandu. Un arī viņam tā individuāli pārāk neizdevās – 19 punkti (2p. 8/17, 3p. 1/9), sešas rezultatīvas piespēles, piecas atlēkušās bumbas un četras kļūdas. "Pirmo reizi, kopš esmu šajā komandā, man pretī bijis tāds sedzējs," Džordžu slavēja Oladipo. "Viņi ārkārtīgi centās izslēgt mani no spēles, un viņš spēj kustēties. Man tas bija kaut kas jauns. Man no tā ir jāturpina mācīties, un nākamreiz būšu gatavs, ja mani atkal tā segs." Savukārt Džordžs paslavēja Oladipo: "Viņš ir Indianas jaunā seja, viņš ir tās nākotne. Viņš šajā komandā būs lielisks, un viņš ir tieši tāds spēlētājs, kāds šai organizācijai ir nepieciešams."

Izmantotie resursi:Oklahoma City Thunder's Paul George says 'glad...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties