09.07.2015. 10:47
Centra spēlētājs Deandrē Džordans mainījis savas domas, nolemjot nepievienoties Dalasas «Mavericks» komandai, ar kuru bija panācis mutisku vienošanos. «Yahoo Sports» vēsta, ka Džordans pierunāts palikt Losandželosas «Clippers» sastāvā.

  • NBA komandas aktīvi turpina komplektēt sastāvus 2015. g. 6. jūlijs
  • Gārnets atgriezīsies «Timberwolves» vakar

Sākotnēji izskanēja ziņas, ka 26 gadus vecais basketbolists panācis mutisku vienošanos ar «Mavericks», kas spēlētājam solīja 80 miljonus ASV dolāru četru sezonu laikā.

Tomēr «Clippers» galvenais treneris Doks Riverss un īpašnieks Stīvs Balmers ļoti vēlējās turpināt sadarbību ar Džordanu un uzmeklēja viņu Hjūstonā, kur risināja sarunas. Ar viņu runājuši arī «Clippers» spēlētāji un darbinieki no menedžmenta.

Sarunu rezultātā Džordans piekritis piecu gadu līgumam par 110 miljoniem ASV dolāru, ziņo «Yahoo Sports».

Džordans, kurš ir pēdējo divu sezonu labākais atlēkušo bumbu vācējs, tika minēts, kā viens no spēlētājiem, kas varētu pievienoties talantīgā latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Ņujorkas «Knicks».

Septiņu sezonu laikā (visas «Clippers» sastāvā) Džordans vidēji spēlē NBA guvis 8 punktus un izcīnījis 9 atlēkušās bumbas zem groziem. Pēdējā sezona viņam individuāli bija visveiksmīgākā.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties