19.05.2015. 07:47
Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas otrajā spēlē pagājušajā naktī Tampabejas "Lightning" izbraukumā ar 6:2 pārspēja Ņujorkas "Rangers", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Ar hat-trick šajā mačā izcēlās Tailers Džonsons, kurš guva vārtus mazākumā, vairākumā un vienādos sastāvos. Tieši Džonsons spēles 6. minūtē mazākumā izvirzīja "Lightning" komandu vadībā, 12. minūtē vairākumā atguva viesiem vadību (2:1), bet trešos vārtus mačā viņš guva otrās trešdaļas 9. minūtē, panākot 3:1. Džonsonam šī bija ceturtā spēle Stenlija kausa karjerā, kurā viņam izdevies gūt vismaz divus vārtus. Viņš kļuvis par pirmo hokejistu kluba vēsturē, kam play-off izdevies gūt trīs vārtus mačā.

"Lightning" vārtsargs Bens Bišops atvairīja 35 no 37 pretinieku metieniem, divus vārtus uzvarētāju labā guva Alekss Kilorns, Stīvens Stemkoss izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, bet Ņikita Kučerovs atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Džonsona, Palāta un Kučerova maiņa ir guvusi 21 no 40 "Lightning" vārtiem šīgada Stenlija kausa izcīņā. Aizvadītajā mačā "Lightning" guva trīs vārtus vairākumā, bet no pēdējiem 26 vairākumiem komandai ir izdevies realizēt 11.

Interesanti, ka kopš 2012. gada "Rangers" ir zaudējuši desmit no 12 sēriju otrajām spēlēm, turklāt spējuši uzvarēt tikai vienu no astoņām otrajām spēlēm, ja izdevies uzvarēt pirmajā. Šīs sērijas pirmajā mačā sestdien Ņujorkā laukuma saimnieki bija pārāki ar 2:1.

Sērijas nākamās divas spēles naktī uz ceturtdienu un naktī uz sestdienu risināsies Tampā, bet naktī uz pirmdienu sērija atgriezīsies Ņujorkā.

Ņujorkas "Rangers" un Tampabejas "Lightning" 2:6 (1:2, 1:1, 0:3)Vārti: 5:38 Džonsons (Kilorns, maz.) 0:1, 8:50 Kraiders (Senluī, Boils, vair.) 1:1, 11:15 Džonsons (Stemkoss, Kučerovs, vair.) 1:2, 28:17 Džonsons (Palāts, Kučerovs) 1:3, 34:17 Stepans (Senluī, Boils, vair.) 2:3, 43:09 Kilorns (Hedmans, Filpula) 2:4, 46:28 Stemkoss (Koburns, Kučerovs, vair.) 2:5, 57:58 Kilorns (Gerisons, Filpula, vair.) 2:6.Metieni: 37:26Vārtsargi: Henriks Lundkvists - Bens BišopsSoda minūtes: 22:12

Izmantotie resursi:nhl.com

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA