02.01.2017. 19:00

Džokovičs sezonu Dohā sāka arī pērn, kad kļuva par šī turnīra čempionu, finālā ar 6:1, 6:2 sagraujot Rafaelu Nadalu. Spānis šoreiz gada pirmajā nedēļā devās uz Brisbenu, bet Džokoviča galvenais sāncensis būs viņam rudenī ranga 1. vietu atņēmušais Endijs Marejs. Katarā būdami izlikti ar pirmajiem diviem numuriem, abi var tikties finālā.

Serbijas tenisistam šī sezona sākusies ar pārmaiņām treneru korpusā, jo ar viņu kopā vairs nav Vācijas leģendas Borisa Bekera. Pirmo maču kopš abu šķiršanās Džokovičs sāka smagnēji un pirmo geimu ieguva vien tad, kad uz rezultāta tablo mirdzēja apbrīnojamais 0:4. Džokovičs vēlāk atspēlējās no 1:5, graujoši uzvarēja taibreikā, kam sekoja agrs breiks 2. seta sākumā. Ar to viņam pietika, lai sezonas ievadā startētu ar 2-0 panākumu.

Šonedēļ notiek vēl divi "ATP World Tour 250" sērijas turnīri. Kamēr Dohā visiem jāsāk no 1. kārtas, Brisbenā un Čennajā Top 4 izsētie startēs no 2. kārtas.

Ar savdabīgiem komentāriem pēc zaudējuma Davidam Fereram Brisbenā (3:6, 5:7) izcēlās Bernards Tomiks. 1.96 metrus garais Austrālijas tenisists pēc piekāpšanās sīkstajam spāņu veterānam norādīja, ka viņam garā auguma dēļ nekad nebūs tādas izturības: "Man nav viegli būt tādam kā Ferers, jādara citas lietas. Piemēram, jāpaļaujas uz savu servi. Man nekad nebūs tūrē labākās fiziskās sagatavotības."Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties