04.06.2015. 15:00
Tenisa sezona vēl nav pusē, bet vietu finālsacensībās "ATP World Tour Finals" jau nodrošinājis ATP ranga līderis Novaks Džokovičs, kurš šogad uzvarējis piecos turnīros un tuvāko dienu laikā var titulu kolekcijai pievienot vēl vienu prestižu trofeju.

Džokovičam šogad ir 40-2 bilance, viens "Grand Slam" tituls un uzvaras četros no izspēlētajiem pieciem "Masters 1000" turnīriem. Viņš neuzvarēja tikai Madridē, kur nespēlēja. Novaks janvārī piekto reizi triumfēja "Australian Open", pēc tam sekoja uzvaras Indianvelsā, Maiami, Montekarlo un Romā. Arī "French Open" titula izcīnīšana pēc vakardienas uzvaras pār Rafaelu Nadalu izskatās pēc formalitātes.

Serbijas un arī pasaules labākais tenisists "ATP World Tour Finals" uzvarējis pēdējos trīs gados un šīs sezonas beigās novembrī Londonā lūkos kļūt par pirmo tenisistu, kurš sezonas finālsacensībās triumfējis četrus gadus pēc kārtas. Džokovičs arī pērn bija pirmais, kurš kvalificējās, to izdarot 7. jūlijā.

Džokovičs šobrīd sasniedzis 27 uzvaru sēriju, kuru rīt lūkos turpināt "French Open" pusfinālā pret Endiju Mareju. Džokovičs trīs nozīmīgāko kategoriju turnīros – "Grand Slam", "ATP World Tour Finals" un "Masters 1000" – nav zaudējis kopš oktobra, kad Šanhajā piekāpās Rodžeram Federeram. Šveicietis ir arī pēdējais, kurš Džokoviču apturējis šogad, to izdarot februāra pēdējā dienā Dubaijā.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties