16.04.2018. 17:17

Džokovičs Montekarlo ieradās ar trīs zaudējumu sēriju, kas sākās vēl janvārī "Australian Open" astotdaļfinālā pret Hjonu Čonu. Nole martā bez uzvarām nospēlēja gan Indianvelsā, gan Maiami, kur piekāpās attiecīgi Taro Danielam un Benuā Pēram.

Trīs neveiksmes pēc kārtas Džokovičam bija garākā zaudējumu sērija kopš 2007. gada, kad viņš sezonu pabeidza ar pieciem zaudējumiem pēc kārtas.

Serbijas tenisists pirms māla sezonas pārtrauca sadarbību ar treneriem Andrē Agasi un Radeku Štepāneku, atgriežoties pie sava ilggadējā trenera Mariana Vajdas, kurš Džokoviču trenējis vairāk nekā 10 gadus, abiem pirmoreiz kopā strādājot 2006. gadā.

Šodien gūtā uzvara Džokovičam ir graujošākais panākums 11 mēnešu laikā – kopš Madrides pusfināla, kur ar 6:1, 6:0 pieveikts Dominiks Tīms. Sava tautieša Lajoviča sagraušanai Džokovičam bija nepieciešamas tikai 56 minūtes, kuru laikā Novaks ne reizi nezaudēja savas serves geimos, atspēlējot visas četras breikbumbas.

Džokovičs, kurš Montekarlo kortos par čempionu kļuvis 2013. un 2015. gadā, zemā reitinga dēļ (serbam šobrīd 13. vieta) netika starp Top 8 izsētajiem spēlētajiem, kuri prestižo turnīru sāks no 2. kārtas. Galvenais favorīts, kā jau vienmēr šajā turnīrā, būs desmitkārtējais čempions Rafaels Nadals.Kartings RD, SIA Balasta dambis 2, Rīga, LV-1048
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties