28.01.2015. 13:00
Par pēdējo pusfinālistu sezonas pirmajā «Grand Slam» tenisa turnīrā «Australian Open» trešdien kļuva galvenais favorīts serbs Novāks Džokovičs, kurš ir četrkārtējs sacensību uzvarētājs.

• Čempions Vavrinka iekļūst «Australian Open» pusfinālā šodien
  • Berdihs pārspēj Nadalu un iekļūst «Australian Open» pusfinālā vakar

ATP ranga līderis ceturtdaļfināla mačā bez lielām grūtībām ar 7-6 (5), 6-4, 6-2 pieveica kanādieti Milošu Raoiču, kam turnīrā bija 8. numurs.

Džokovičs pretinieka servi lauza trīs reizes no 11 iespējām. Tikmēr 196 centimetrus garajam Raoničam nebija nevienas breikbumbas, lai uzvarētu izspēlēs pie titulētā sāncenša serves.

Ja Serbijas sportists triumfēs «Australian Open», viņš kļūs par otro spēlētāju turnīra vēsturē, kam tas izdevies piecas reizes. Līdz šim tas izdevies vienīgi austrālietim Rojam Emersonam.

«Viennozīmīgi, aizvadīju lielisku spēli un man nav par ko sūdzēties. Ļoti labi atbildēju viņa uzbrukumiem,» korta intervijā sacīja Džokovičs. «Servēju labi un izmantoju savas iespējas.»

Can #Raonic find a way to put pressure on #Djokovic? After 88 minutes, it's all going the world No.1's way so far pic.twitter.com/lgngJ9MDo6— Australian Open (@AustralianOpen) January 28, 2015

«Milošam novēlu visu labāko sezonas turpinājumā,» teica Džokovičs.

Dienas pirmajā ceturtdaļfināla mačā pagājušā gada čempions šveicietis Stens Vavrinka ar rezultātu 6-3, 6-4, 7-6 (6) uzvarēja Japānas pārstāvi Kei Nišikori.

Tikmēr dāmu turnīra pusfinālā iekļuva WTA ranga līdere, ar pirmo numuru izliktā amerikāniete Serēna Viljamsa, kas ar 6-2, 6-2 ceturtdaļfinālā pieveica Slovākijas tenisisti Dominiku Cibuļkovu, kurai turnīrā bija 11. numurs.

Savukārt 19 gadus vecā Medisona Kīza no ASV ceturtdaļfinālā ar 6-3, 4-6, 6-4 pārspēja savu tautieti, pieredzējušo Venusu Viljamsu, kura sacensībās bija izlikta ar 18. numuru.

Austrālijas atklātais čempionāts ar kopējo prēmiju fondu 28,34 miljoni eiro noslēgsies 1. februārī.