07.09.2015. 10:21
ATP ranga līderis serbs Novāks Džokovičs 26. reizi pēc kārtas sasniedzis «Grand Slam» sērijas turnīru ceturtdaļfinālu. «US Open» ceturtās kārtas mačā viņš svētdien ar 6-3, 4-6, 6-4, 6-3 apspēlēja Roberto Bautistu Agutu no Spānijas.

  • Federers un Marejs iekļūst «US Open» astotdaļfinālā vakar

Spēle ilga trīs stundas un 3 minūtes.

Iepriekš viņi bija tikušies divreiz, abos mačos pārākam esot 2011. gada sacensību čempionam.

«Roberto pelnīti uzvarēja otro setu,» ATP mājas lapā citēts Džokovičs, kurš pēc zaudētā seta salauza savu raketi. «Biju dusmīgs uz sevi. Esmu spēlētājs, kurš rāda emocijas. Svarīgākais, ka atradu veidu, kā izcīnīt uzvaru.»

Džokovičs «Grand Slam» sērijas turnīros 26. reizi pēc kārtas iekļuva labāko astoņu spēlētāju pulkā.

Ceturtdaļfinālu sasnieguši arī spānis Felisiano Lopess (18), francūzis Žo Vilfrīds Tsonga (19) un pagājušā gada čempions Marins Čiličs no Horvātijas, kam sacensībās 9. numurs.

Tikmēr dāmu turnīra ceturtdaļfinālā savstarpēju spēli aizvadīs māsas Serēna un Venusa Viljamsas. Serēna šogad uzvarējusi «Australian Open», «Roland Garros» un Vimbldonā. Uzvarot ASV atklātajā čempionātā, viņa var kļūt par pirmo tenisisti kopš vācietes Štefijas Grāfas, kas viena gada laikā spējusi triumfēt visos četros «Grand Slam» turnīros.

«US Open» Ņujorkā cietā jeb hard seguma kortos risināsies no 31. augusta līdz 13. septembrim. Tā kopējais prēmiju fonds ir 42,3 miljoni ASV dolāru.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties