12.11.2013. 10:16

«ATP World Tour Finals» sacensībās Džokovičs triumfēja otro gadu pēc kārtas. Tāpat viņš uzvarēja 22.mačā pēc kārtas, atkārtojot Nadala sasniegto šī gada garāko uzvaru sēriju.

Mača pirmos trīs geimus uzvarēja Džokovičs, turklāt arī ceturtajā viņam bija breika iespēja. Tomēr Nadals ne tikai to atspēlēja, bet arī panāca izlīdzinājumu 3-3. Turpinājumā gan serbs atkal lauza pretinieka servi, triumfējot pirmajā setā ar 6-3.

Nadalam bija problēmas gandrīz katrā savas serves geimā, tāpēc arī jau otrā seta sākumā Džokovičs lauza pretinieka servi, novedot maču līdz uzvarai. Kopā spēlē Džokovičam bija 11 breikbumbas iespējas, kamēr Nadalam vien trīs.

Līdz ar to Džokovičs sezonu noslēdza ar septiņiem ATP tituliem un nav cietis zaudējumus kopš septembra, kad piekāpās Nadalam ASV atklātā čempionāta finālmačā.

Tomēr Džokovičam gan vēl ir atlikušas vismaz divas spēles - šajā nedēļas nogalē Serbija savā laukumā uzņems Čehiju Deivisa kausa finālā.

Tikmēr Nadals sezonas noslēguma turnīra finālā spēlēja vien otro reizi karjerā, bet arī iepriekš 2010.gadā bija cietis neveiksmi. Spānis, pēc kājas traumas atgriezies kortā, pēdējo desmit mēnešu laikā izcīnījis desmit titulus.

Kā zināms, sezonas noslēguma turnīrā piedalās astoņi labākie aizvadītās sezonas tenisisti pasaulē, kuri sadalīti divās apakšgrupās. Tomēr muguras savainojuma dēļ šogad sacensībās nepiedalījās ATP ranga ceturtā rakete brits Endijs Marejs.

Pērn par turnīra uzvarētāju tika kronēts Džokovičs, kurš pārspēja Federeru. Sezonas noslēguma turnīrs allaž notiek uz cietā seguma iekštelpu kortos, kas Nadalam ir neparocīgi.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]