08.09.2013. 07:00

Pusfināla mačā Džokovičs ar rezultātu 2-6, 7-6 (7:4), 3-6, 6-3, 6-4 pieveica ar devīto numuru izlikto šveicieti Staņislasu Vavrinku, sasniedzot karjerā 12. «Grand Slam» sacensību finālu.

Noslēdzošajos divos setos Džokovičs parādīja apbrīnojamu fizisko sagatavotību un lēnām salauza šveicieti, kurš spēles sākumā bija ievērojami labāks.

Īpaši iespaidīgs bija piektā seta otrais geims, kas ilga 21 minūti, bet piektajā setā Džokovičs lauza pretinieka servi un noturēja panākumu.

Kā ziņots, pirms tam ceturtdaļfinālā Vavrinka pārliecinoši trijos setos bija uzveicis pērnā gada sacensību uzvarētāju Endiju Mareju no Lielbritānijas. «Grand Slam» sacensību pusfinālu šveicietis sasniedza pirmoreiz karjerā.

2011. gada sacensību uzvarētājs Džokovičs bija iekļuvis 14. «Grand Slam» pusfinālā pēc kārtas, kas ir otra visu laiku labākā šāda veida sērija. Seškārtējais prestižo turnīru uzvarētājs ASV atklātā čempionāta pusfinālā cīnījās septīto reizi pēc kārtas, finālu sasniedzot piekto reizi kopā un ceturto gadu pēc kārtas.

Džokovičs mačos pret Vavrinku tagad uzvarējis jau 12 spēlēs pēc kārtas.

Otrajā pusfināla pārī divpadsmitkārtējais «Grand Slam» turnīru čempions Rafaels Nadals no Spānijas spēkosies ar francūzi Rišāru Gaskē.

Savukārt sacensību fināls plānots pirmdien.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601