11.01.2015. 17:02
Kārtējo spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» hokejisti, savā laukumā tiekoties ar Pētera Skudras vadīto Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandu. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 0:0.

Spēli tiešraidē iespējams skatīties kanālā TV6.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs pret «Torpedo»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Džefs Delorjē);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, Aleksandrs Jerofejevs, Kristaps Sotnieks, Edmunds Augstkalns;

Uzbrucēji: Roberts Bukarts, Linuss Videls, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Kails Vilsons, Miks Indrašis, Gints Meija, Andris Džeriņš, Mārtiņš Cipulis, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs, Rodrigo Ābols.

Nākamo spēli Arta Ābola vadītā komanda aizvadīs otrdien, kad «Arēnā Rīga» jātiekas ar Čerepovecas «Severstaļ».  Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 17:04 17:04

Ļoti aktīvi spēli iesākuši «Torpedo» hokejisti. Vienā no epizodēm otrajā minūtē Rīgas komandu no vārtu zaudējuma glāba vārtu pārliktnis.

16:59

Krievijas un Latvijas himnas noskanējušas un spēle var sākties!

16:33

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Jan 11, 2015 at 6:21am PST