11.01.2015. 17:02
Kārtējo spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» hokejisti, savā laukumā tiekoties ar Pētera Skudras vadīto Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandu. Rezultāts pēc pirmās trešdaļas ir 2:0 «Dinamo» labā.

• Rīgas «Dinamo» uzņem Skudras trenēto «Torpedo» šodien
  • Karsums un Daugaviņš rezultatīvi Maskavas «Dinamo» uzvarā vakar

Spēli tiešraidē iespējams skatīties kanālā TV6.

Vārtu guvēji: 1:0 Miks Indrašis (Vilsons, Dārziņš) (15:56, vair.), 2:0 Kaspars Saulietis (Bičevskis) (19:28).

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Ar 2:0 vadībā atrodas «Dinamo».

Vārti!!! 2:0. Kaspars Saulietis panāk «Dinamo» komandai divu vārtu pārsvaru. Savus otros vārtus sezonā viņš guva pēc partnera uzvarēta iemetiena pretinieku zonā, kad līdz trešdaļas beigām bija jāspēlē vēl 32 sekundes.

Līdz pirmās trešdaļas beigām 2 minūtes.

15:56 min

Vārti!!! 1:0. «Dinamo» vienība vairākumā atklāj spēles rezultātu. Pēc teicamas Kaila Vilsonas piespēles no aizvārtes precīzi Mihaila Birjukova sargāto vārtu tīklā ripu meta Miks Indrašis.

Otrā vairākuma iespēja Rīgas «Dinamo» komandai.

Spraiga spēle pie pretinieku @hctorpedo vārtiem. Rezultāts šobrīd 0:0. Līdz 1.trešdaļas beigām 9 minūtes. #dinamoriga

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on

«Dinamo» komandai izdevies cīņas ritējumu līdzsvarot.

Roberts Bukarts met ripu garām tukšiem vārtiem. Vairākuma iespēju realizēt laukuma saimniekiem neizdevās.

«Dinamo» komanda iegūst divas minūtes spēlēt skaitliskajā vairākumā. 2 minūšu noraidījumu pretiniekiem ar savu aktivitāti sagādāja Kaspars Saulietis.

Mačā aizvadītas sešas minūtes. Šajā laikā visai liels pārsvars piederēja viesu vienībai.

Ļoti aktīvi spēli iesākuši «Torpedo» hokejisti. Vienā no epizodēm otrajā minūtē Rīgas komandu no vārtu zaudējuma glāba vārtu pārliktnis.

Krievijas un Latvijas himnas noskanējušas un spēle var sākties!

Kapteinis

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs pret «Torpedo»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Džefs Delorjē);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, Aleksandrs Jerofejevs, Kristaps Sotnieks, Edmunds Augstkalns;

Uzbrucēji: Roberts Bukarts, Linuss Videls, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Kails Vilsons, Miks Indrašis, Gints Meija, Andris Džeriņš, Mārtiņš Cipulis, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs, Rodrigo Ābols.

Nākamo spēli Arta Ābola vadītā komanda aizvadīs otrdien, kad «Arēnā Rīga» jātiekas ar Čerepovecas «Severstaļ».