11.02.2015. 18:31
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas pēdējā izbraukuma pirmos spēli šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» komanda, kas Sanktpēterburgā spēkiem mērojas ar spēcīgi SKA vienību. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 1:0 «Dinamo» labā.

• Maskavas «Dinamo» kluba latviešu «cilvēkēdāji» vakar
  • «Dinamo» centīsies saglabāt izredzes iekļūt Gagarina kausa izcīņā šodien

Spēli tiešraidē pārraida kanālā «Viasat Sport Baltic».

Vārtu guvēji: 1:0 Lauris Dārziņš (Bičevskis, Indrašis) (7:32).

Savainojumā kādā no epizodēm iedzīvojās viens no SKA līderiem Artēmijs Panarins, kurš ar kluba darbinieku palīdzību devās uz ģērbtuvēm.

Par tīša spēles laika vilcināšanu 2 minūšu noraidījumu saņem Andris Džeriņš.

7:32 min

Vārti!!! 1:0. Rīgas «Dinamo» izvirzās vadībā. Teicamu piespēli pretuzbrukumā kapteinim Laurim Dārziņam izpildīja Miks Indrašis, un pirmais raidīja ripu vārtu tālajā devītniekā, atklājot mača rezultātu. Dārziņam tas šosezon ir 30. rezultativitātes punkts. Skaists vārtu guvums!

Koskinens vairākkārt glābj SKA komandu.— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) February 11, 2015

Vairākuma pēdējās sekundēs lieliskā pozīcijā nokļuva Krišjānis Rēdlihs, bet viņa mestā ripa no vārtu priekšas lidoja nedaudz garām vārtiem.

Par Miķeļa Rēdliha klupināšanu uz divām minūtēm noraidīts SKA aizsargs Jurijs Aleksandrovs.

Otrajā minūtē bīstams uzbrukums uz «Dinamo» komandas vārtiem. Jakubs Sedlāčeks ir vietā, tiekot galā ar situāciju.

Valstu himnas atskaņotas un spēle var sākties!

Sākam jau drīzumā spēli pret @hcska! Līdzi sekot un mūs atbalstīt vari no 18:30 VSB kanālā, Twitter vai šeit pat, pievienojot #dinamoriga. Jūsu fanuspēks mums šovakar būs svarīgs! Par uzvaru! Photo credit: @li_reverie #hcska #ска #кхл #khl