22.01.2015. 18:01
Svarīgu spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» komanda, kas viesos tiekas ar Čerepovecas «Severstaļ» hokejistiem. Rezultāts pēc pirmās trešdaļas ir 1:1.

• Maskavas «Dinamo» gribēja aizliegt Vītoliņam piedalīties Zvaigžņu spēlē šodien
  • Rīgas «Dinamo» šodien sešu punktu spēle Čerepovecā šodien

Spēli tiešraidē iespējams skatīties «Viasat Sport Baltic» kanālā.

Vārtu guvēji: 1:0 Nikolajs Stasenko (Koņevs, Bučņevičs) (9:50), 1:1 Broks Troters (Videls, M. Rēdlihs) (19:37).

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Rezultāts neizšķirts 1:1.

Vārti!!! 1:1. Rīgas «Dinamo» panāk izlīdzinājumu. Pirmos vārtus pēc atgriešanās Latvijas klubā 23 sekundes pirms trešdaļas beigām guva Broks Troters. Viņam teicamu metiena pozīciju izkārtoja Linuss Videls un Miķelis Rēdlihs.

Pirmajā trešdaļā jāspēlē vēl 3 minūtes.

Aizritējušas 10 minūtes un @hc_severstal izvirzās vadībā ar 1:0. Vēl viss proekšā! #dinamoriga #severstal #северсталь Photo credit: @50kir

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on

9:50 min

Vārti! 1:0. Rezultātu atklāj «Severstaļ» vienība. Ar precīzu metienu Jakubu Sedlāčeku no vārtu priekšas pārspēja aizsargs Nikolajs Stasenko.

4:47 min

2 min. noraidījums Indrašim— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) January 22, 2015

Labu metiena pozīciju sev izkārtoja Rīgas «Dinamo» komandas zviedru uzbrucējs Linuss Videls, taču viņa metienu ķērājcimdā tvēra čehu vārtsargs Jakubs Štepaneks.

Pirmajās trijās minūtēs vērojama līdzvērtīgu sāncenšu cīņa. Komandas spēli sākušas samērā piesardzīgi.

Krievijas un Latvijas himnas noskanējušas. Spēle var sākties!