29.11.2014. 16:59
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd «Arēnā Rīga» aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, savā laukumā uzņemot Novokuzņeckas «Metallurg» vienību. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 0:0.

• Ābols par Pujaca kapteiņa uzšuvi: Neko neesam mainījuši, zemteksta tajā nav vakar
  • Rīgas «Dinamo» hokejisti aizvadīs otro maču divu dienu laikā šodien

Spēli tiešraidē šobrīd iespējams skatīties kanālā TV6.

Pirmais vairākums arī rīdziniekiem. Aktīvi uzbrukumu zonā nocīnās «Dinamo» ceturtais uzbrucēju trio.

1:49 min

Divu minūšu sodu saņem Kails Vilsons, «Dinamo» paliek mazākumā.

0:25 min

Jau pašā pirmajā minūtē «Dinamo» teicami iespēja gūt vārtus. Videls izraujas vienatnē pret Rafaelu Haikomvu, taču nespēj pārspēt krievu vārtsargu.

0:01 min

Spēle sākusies.

0:00 min

Tiek atskaņotas Latvijas un Krievijas himnas.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam «Metallurg»

Vārtsargi: #38 Delojērs (#36 Sedlāčeks);

Aizsargi: #9 Kr.Rēdlihs - #44 Cibuļskis, #5 Genovejs - #68 Jurčina, #27 Pujacs - #23 Jerofejevs;

Uzbrucēji: #10 Dārziņš - #55 Videls - #19 M.Rēdlihs, #81 Hosa (K) - #16 Vilsons - #70 Indrašis, #71 Bukarts - #25 Džeriņš - #87 Meija, #17 Saulietis - #96 Bičevskis - #13 Skvorcovs.

Rīgas «Dinamo» komanda uzvarēja pirmajos četros mājas spēļu sērijas mačos, bet pirmo neveiksmi cieta pirmdien, kad ar 3:4 nācās atzīt spēcīgā Somijas kluba Helsinku «Jokerit» pārspēku, turklāt šo vienību rīdziniekiem līdz šim vēl nav izdevies pieveikt. Piektdien rīdzinieki atgriezās uz uzvaru takas, kad ar 3:1 pārspēja līgas pastarīti Habarovskas «Amur».

Četras uzvaras pēc kārtas Rīgas «Dinamo» komanda bija izcīnījusi pirmoreiz šosezon.

Ar «Metallurg» komandu rīdzinieki iepriekš tikās 9.novembrī izbraukumā, piedzīvojot zaudējumu ar 3:6.

Pašlaik Rīgas «Dinamo» ar 40 punktiem 33 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem 11.vietu, tomēr devītā vieta ir vien punkta attālumā, bet astotā - sešu.

Tikmēr «Metallurg» ar 31 punkti 31 cīņā atrodas Austrumu konferences 11.vietā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]