28.01.2015. 19:30
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd «Arēnā Rīga» aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, savā laukumā uzņemot Roberta Jekimova pārstāvēto Mitišču «Atlant» vienību. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 1:0 viesu labā.

• «Dinamo» dramatiskā cīņā uzvar «Severstaļ» un iegūst ļoti svarīgus punktus 2015. g. 22. janvāris
  • Rīgas «Dinamo» cieš «sauso» zaudējumu pret līdervienību CSKA 2015. g. 20. janvāris
  • Ābols: Rezultāti pie mums nav atnākuši pēkšņi 2015. g. 23. janvāris

Spēli tiešraidē šobrīd iespējams skatīties kanālā TV6.

Vārtu guvēji: 1:0 Sergejs Šmeļovs (Sošņikovs, 5:52).

Šovakar tribīnēs sēž Avalanche skauts. Viņa blociņā 2 uzvārdi - pa vienam no katras komandas...— Toms Pramnieks (@Toms_Pramnieks) January 28, 2015

Laukuma viduszonā rupji pret «Atlant» spēlētāju nospēlē Jurčina. «Dinamo»aizsargs saņem divu minūšu sodu.

Pirmajās cīņas septiņās minūtēs «Dinamo» nav izdarījuši nevienu metienu pa «Atlant» vārtiem. Kamēr viesi atbildējuši ar pieciem raidījumiem.

5:52 min

1:0 vārti! Sergejs Šmeļovs paliek nepiesegts pie «Dinamo» vārtiem, izdara zibenīgu metienu un ripu triec vārtu augšējā stūrī.

Pasīvi šo maču iesākuši rīdzinieki, ļaujot visiem apdraudēt savus vārtus.

And we can start!!! Please welcome guests for this evening - @hcatlantmo! #dinamoriga #khl #hcatlant

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on

Spēles sākusies!

Abas komandas dodas laukumā. Tiek atskaņotas Krievijas un Latvijas himnas.

Rīgas «Dinamo» sastāvs cīņai ar Mitišču «Atlant»

Vārtsargi: #36 Sedlāčeks (#38 Delorjē);

Aizsargi: #9 Kr.Rēdlihs - #44 Cibuļskis, #5 Genovejs- #68 Jurčina, #11 Sotnieks - #23 Jerofejevs, #28 Grīnbergs;

Uzbrucēji: #89 Troters - #55 Videls - #19 M.Rēdlihs, #10 Dārziņš (K) - #16 Vilsons - #70 Indrašis, #18 Ābols - #25 Džeriņš - #87 Meija, #17 Saulietis - #96 Bičevskis - #13 Skvorcovs, #71 Bukarts.

Abas komandas turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs, tādēļ šim mačam ir īpaši liela nozīme. Turklāt Rīgas «Dinamo» no Krievijas kluba turnīra tabulas kopvērtējumā šķir vien divi punkti.

Abas komandas trīsreiz jau šosezon tikušas, no kurām divreiz pārāka bija «Dinamo».

Nākamo cīņu rīdzinieki aizvadīs piektdien savā laukumā pret Zagrebas «Medveščak» no Horvātijas.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 50 spēlēs iegūtiem 65 punktiem atrodas 9. pozīcijā, kamēr «Atlant» izcīnītie 63 punkti 49 mačos dod 11. vietu.